Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #69

Zbliżają się Walentynki, a nam akurat przyszło do głowy, że dzisiaj jest… sześćdziesiąty dziewiąty odcinek Androidowych Okazji. Czy to przypadek? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie. Zanim jednak postanowicie zrobić prezent swojej sympatii, zajrzyjcie do tego, co dla Was dzisiaj przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że dzięki naszym propozycjom bardzo szybko znajdziecie sposób na niedzielną nudę, a także przygotujecie się na kilka ciężkich, zbliżających się dni, począwszy od poniedziałku, a kończąc na piątku.

Shiny The Firefly

Gry z kreskówkową grafiką mogą wydawać się produkcjami skierowanymi głównie do najmłodszych. Shiny The Firefly udowadnia jednak, że absolutnie tak nie jest, o czym macie okazję się teraz przekonać, ponosząc dużo mniejszy koszt, niż zazwyczaj.

W Shiny The Firefly kierujemy poczynaniami latającego świetlika, a raczej mamy-świetlik, która szuka swoich potomków w świecie pełnym niebezpiecznych owadów, pajęczych pułapek i tym podobnych. Do ukończenia mamy w sumie ponad 30 leveli, co oznacza całą masę dobrej zabawy i jest najlepszym dowodem na to, że rozgrywka przygotowana w tej grze wystarcza na dłużej, niż przysłowiowe pięć minut.

Na wielką pochwałę zasługuje w Shiny The Firefly przede wszystkim oprawa audiowizualna. Jeden z użytkowników Google Play porównał ją do filmów Pixara i trudno się nie zgodzić z tą opinią. Jak widzicie na screenie, wszystkie detale przygotowano tutaj z niezwykłą starannością, dzięki czemu na próżno szukać jakichkolwiek wad.

Gra Shiny The Firefly do pobrania jest obecnie za nieco ponad 8 złotych. To kwota o trzydzieści procent niższa od regularnej. Pobierz Shiny The Firefly za 8,29 PLN w Google Play.

Deadly Dungeons RPG

Nie lubicie przesadnie przesłodzonej grafiki albo w ogóle nie zależy Wam na nowoczesnych efektach wizualnych? Jeżeli tak, retro produkcja o nazwie Deadly Dungeons RPG znakomicie pasuje do Waszych kryteriów. I co najważniejsze – jest obecnie o połowę tańsza!

Mimo że na pierwszy rzut opisywana produkcja nie wydaje się bardzo rozbudowana, pozwala nam na walkę z ponad osiemdziesięcioma kreaturami o różnych cechach charakterystycznych. Podczas rozgrywki cały czas towarzyszy nam również historia głównego bohatera, a więc miłośnicy wątków fabularnych nie powinni mieć w tym przypadku powodów do narzekań.

andr

Walka z wirtualnymi przeciwnikami odbywa się w Deadly Dungeons RPG podobnie jak w starych grach tego typu. Do dyspozycji mamy kilka przycisków, z których jeden służy nam do aktywowania tarczy, drugi miecza, natomiast kolejne pozwalają na wypijanie różnych mikstur – punktów życia, many i tak dalej, i tak dalej.

Dzięki temu, że Deadly Dungeons RPG posiada kilka poziomów trudności, możecie być pewni, że będziecie uruchamiać ją nie raz czy dwa, lecz wielokrotnie. Wniosek? Jest to gra na co najmniej kilkanaście dni!

Obecnie Deadly Dungeons RPG wycenione jest na niecałe trzy złote. Pobierz Deadly Dungeons RPG za 2,99 PLN w Google Play.

Wave Wave

Byliście kiedyś na rollercoasterze? W takim razie doskonale wiecie, jak można poczuć się… grając w grę Wave Wave, która w chwili obecnej kosztuje niecałe trzy złote, a więc jest tańsza o 70 procent!

Produkcja o dosyć specyficznej nazwie oferuje równie oryginalną rozgrywkę. W Wave Wave kierujemy różnokolorowymi kreskami, a  naszym celem numer jeden jest przetrwanie na planszy tak długo, jak to tylko możliwe. Niestety, zabawa kończy się już przy pierwszej wpadce (tzn. uderzeniu w konstrukcję planszy), dlatego musimy bardzo uważnie wykonywać każdy ruch i liczyć się z tym, że świat gry nie wybacza nawet najmniejszych niepowodzeń.

Wave Wave pozwala na synchronizację z usługą Google Play Games, dzięki czemu możemy zdobywać osiągnięcia oraz porównywać swoje wyniki do wyników innych. Warto wspomnieć także o tym, że apka oferuje aż cztery tryby gry, a więc nie jesteśmy w niej skazywani ciągle na taką samą zabawę. Szczególnie, że łącznie przygotowano nie dwa czy trzy, lecz aż pięć poziomów trudności!

Grafika zastosowana w grze na pewno zrobi pozytywne wrażenie na każdej osobie, która lubi nietuzinkowe rozwiązania. Jeżeli chodzi o inne czysto techniczne aspekty Wave Wave, raczej nie można się do niczego przyczepić. Inaczej mówiąc – nie zastanawiajcie się dłużej i bierzcie się za pobieranie!

Do niedawna za tę grę trzeba było zapłacić ponad 10 złotych. Teraz cena Wave Wave wynosi zaledwie 2,99 PLN. Pobierz Wave Wave za 2,99 PLN w Google Play.

Pirate Legends

To nie jest żaden standardowy tower defense. Pirate Legends to jedyna w swoim rodzaju gierka obronna, w której zamiast nowoczesnych broni mamy do czynienia z iście pirackimi sposobami na zabijanie wrogów. Zainteresowani? To dobrze się składa, bo apka ta została właśnie przeceniona z ponad 8 złotych do zera!

Podobnie jak w innych tego typu produkcjach, w Pirate Legends staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby przeciwnicy nie dostali się do konkretnego obszaru na mapie. W tym celu umieszczamy różnego rodzaju wieżyczki, tak aby zniszczyły one każdy – nawet najmniejszy – ślad po naszych oponentach. Jeżeli graliście kiedyś w tower defense, doskonale wiecie, że cel nie jest prosty w realizacji.

Autorzy Pirate Legends stworzyli na potrzeby gry aż 20 wieżyczek, kilkunastu głównych bohaterów o różnych właściwościach oraz  trzy poziomy trudności, które sprawią, że wymiękną nawet najwięksi twardziele!

Bajkowa grafika w Pirate Legends znakomicie prezentuje się zarówno na małych, jak i większych wyświetlaczach. Niczego złego nie można napisać też o dźwiękach, które w tym przypadku świetnie umilają czas spędzony ze smartfonem.

Tak, jak już pisaliśmy, Pirate Legends pobrać można obecnie całkowicie za darmo. Pobierz Pirate Legends za darmo w Google Play.

Nie ma co przedłużać. Na dzisiaj to już wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. Pamiętajcie, żeby zapoznać się z kolejnym odcinkiem  Androidowych Okazji, który już w następnym tygodniu. Pa! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button