AppSale – promocje w AppStore #108

Witajcie. Skoro nadeszła niedziela, to może oznaczać na naszym portalu tylko jedno: promocje. Zarówno użytkownicy Androida, jak i iOS znajdą coś dla siebie. Przeceny w Google Play zawarte są w oddzielnym cyklu nazwanym Androidowe Okazje. Posiadacze urządzeń z nadgryzionym jabłuszkiem znajdują się w idealnym miejscu. Tutaj bowiem co tydzień pojawiają się najlepsze gry i aplikacje, które z różnych okazji zostały wystawione za darmochę.

Co proponujemy w dzisiejszym AppSale’u? The Secret of Grisly Manor (przecena z $0,99 na zero), Legend of Tell (z $1,99 na zero), 99 Challenges! (podobnie – $0,99 na zero), oraz Bardi (również z dolara na zero). Nie ma na co czekać! Zaczynamy!

 The Secret of Grisly Manor

 The Secret of Grisly Manor  to gra przygodowa, w której do rozwikłania mamy pewną tajemniczą sprawę swojego dziadka. Korzystając z różnych obiektów znalezionych w pomieszczeniach i z możliwości własnego kombinatorstwa, staramy się dowiedzieć o co chodziło naszemu krewnemu i co takie koniecznie chciał nam pokazać.

Przy pomocy inwentarza, lupki, zbierania różnych fantów, rozwiązywania łamigłówek i korzystania z podpowiedzi, jesteśmy w stanie dość szybko sprawdzić o co chodzi. Zabawa wymaga jednak cierpliwości i silnej woli. Czasem należy sporo się natrudzić, by rozwikłać chociaż kawałek zagadki.

Dani hidden objects dokładnie wiedzą o co chodzi. Grafika nie powala, ale zupełnie nie o to chodzi w grze. Liczy się historia i to, co się z nią wiąże :)
Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Legend of Tell

Legend od Tell to kolejna gra przygodowa, w której wcielamy się w rolę Williama Tell’a. Postać przemierza szwajcarskie miejscowości, by móc zemścić się na swoich wrogach, którzy porwali jego syna. To walka o życie chłopca, więc liczcie się z bogatą ofertą fantów ofensywnych.

Do dyspozycji graczy oddano trzy tryby rozgrywki. Warto wiedzieć, że produkcja podzielona jest na levele. Podczas zabawy możemy pływać łódką, atakować przeciwników, zbierać różne fanty, strzelać z łuku do jabłek itp. Operowanie łukiem jest nie do końca takie proste, bo samo najechanie na ikonkę nie powoduje strzału, lecz przybranie pozycji do jego wykonania. Dopiero przytrzymanie odpowiedniej ikonki ,,prawo”, bądź ,,lewo” i odpuszczenie przycisku ze strzałem powoduje wystrzał.

W grze sterujemy bohaterem przy pomocy czterech przycisków – dwóch ikonek kierunkowych, skoku, oraz łuku. Przygoda jest naprawdę ciekawa i warta uwagi. Polecam ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

99 Challenges!

rr

Gra 99 Challenges! to świetna propozycja na kibelek. Produkcja składa się z 99 poziomów – dosłownie i w przenośni. Mnie udało się osiągnąć 15 platformę i za nic w świecie nie mogę przebrnąć dalej. Na czym polega fenomen 99 Challenges!? Na tym, że gracz obraca się w wizualnie minimalistycznym świecie, w którym dominuje geometria. Przy pomocy jedynie jednego gestu – pacnięcia w ekran – aktywuje skok postaci.

Ninja pokonując jedną ,,podłogę”, przedostaje się o poziom niżej, aż do momentu ,,skuchy”. Na szczęście nie zostały przewidziane życia (chyba nikt by tego nie zdzierżył), więc można bawić się do oporu. Najtrudniejsze bywają levele, w których pomyłka o jeden milimetr decyduje o sukcesie, bądź porażce. Jak sobie tak pomyślę, to w zasadzie każdy z 15 etapów, które udało mi się przejść, wymagał milimetrowej precyzji… :)

rrr

Tu nie ma o czym mówić – to trzeba przeżyć. Gra przeceniona jest już kolejny raz nie bez powodu – dzięki takim zabiegom autorzy zachęcają szersze grono użytkowników do zakupów, a tych szczęściarzy, którzy pobrali grę za friko, do dzielenia się odczuciami z innymi!

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Bardi

Bardi to Wiking, który postanowił stanąć do walki z Rzymianami. W tym celu z wysokości rzuca w nich toporkiem. Nie wiadomo skąd, główną rolę w ocenie odgrywają owieczki, którym udało się dotrzeć do schronienia podczas walki.

W każdym poziomie mamy do zabicia kilku Rzymian. Pomiędzy nimi śmigają zwierzaki, które chcąc uniknąć niebezpieczeństwa, wchodzą do zagrody znajdującej się pod Wikingiem. Gwiazdki to waluta, dzięki której możemy ulepszać umiejętności swojego bohatera. Zaczynamy od prostego toporka, kończymy na porządnej broni, która powala jednym ciosem.

Gra jest wesoła i posiada element pomieszania z poplątaniem, który osobiście uwielbiam. Polecam ją fanom zręcznościówek, platformówkek i przygodówek ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button