Heroes II – pograj w starych-dobrych Herosów na smartfonie

Graliście kiedyś w grę Heroes of Might and Magic 2? Jeżeli tak, i na dodatek chcielibyście znów pograć, być może zainteresuje Was mobilna wersja wspomnianego komputerowego hitu sprzed ponad dziesięciu lat.

Opisywana w tym wpisie produkcją jest niczym innym, jak zwykłym portem. Oznacza to, że w porównaniu z oryginalną wersją gry nie różni się zupełnie niczym. Czy to plus, czy minus musicie ocenić sami. Jedni uwielbiają remake, inni wręcz przeciwnie. Mnie osobiście nieraz pozwoliły już zabić nudę.

W grze Heroes nasze zadanie polega na pokonaniu jednego lub kilku wrogów. Zrealizowanie zamierzonego celu może jest tylko i wyłącznie dzięki rozbudowywaniu własnych budowli, w których trenujemy oddziały różnych potworów. Idąc w kierunku, rywala przychodzi nam także zbierać góry złota i innego rodzaju bonusy.

Androidowa wersja Herosów pod względem graficznym budzi niesamowite wspomnienia. Niestety, nie wszystko jest w niej takie, jak być powinno. Przede wszystkim przeszkadza reklama znajdująca się w górnej części ekranu. Warto też wspomnieć, że wielu użytkowników Google Play narzeka na to, że w grę nie da się grać na sprzęcie wyposażonym w mniejsze wyświetlacze.

Komu zatem można polecić Heroes II? Szczególnie osobom, które wiele lat temu spędzały dużo czasu przed komputerem i mają ochotę na to, by pograć nieco w jakąś starą produkcję.

Heroes II za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button