Blueprint 3D – magiczno-techniczne zagadki

Jeżeli macie ochotę na grę, która z pewnością może pochwalić się innowacyjnością, powinniście być zainteresowani Blueprint 3D. Co tak magicznego jest w tej aplikacji, że zasłużyła na miano innowacyjnej? Poczytajcie niżej.

print2

Uruchamiając aplikację po raz pierwszy, ukazuje nam się dziwny zbiór kropek, linii, cyferek i przyrządów do mierzenia. Nie przychodzi człowiekowi do głowy żadne inne pytanie, jak: ,,ale o co chodzi!?”.

Po przejściu przez etapy wprowadzające, dowiadujemy się, że pod każdym takim zlepkiem ,,misz-maszu” technicznego, kryje się dzieło sztuki 0 ukryty obraz. Możecie się zastanawiać w jaki sposób stworzyć z tego chaosu coś pięknego – ano się da. Wystarczy trochę podotykać ekranu, poprzekręcać, poprzesuwać obraz pod różnymi kątami, aby ujrzeć to, co twórcy poziomu dla nas przygotowali.

print3

Zadanie nie wygląda na proste i nie jest proste. Gra jednak wciąga i to jest najważniejsze.

Autorzy aplikacji umożliwili nam robienie zagadkowych ,,numerów” znajomym, poprzez tworzenie bałaganu kropkowo-liniowego z naszych prywatnych zdjęć. Aby przyjaciele mogli zobaczyć, co dla nich przygotowaliśmy, muszą najpierw sporo pogłówkować.

Blueprint 3D – zdecydowanie specyficzna, zupełnie inna niż wszystkie gra.

Do pobrania za darmo z AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button