RobotHead – pikselowe robo-love

Jeżeli macie ochotę na grę, która skutecznie zniechęci Was do dotykania swojego ,,iSprzętu” przez kolejnych kilka godzin – śmiało możecie się skusić na RobotHead.

robot3

Gra z kategorii platformówek, chociaż dojście do tego, że jest właśnie ten typ gierki, zajmuje co najmniej kilka minut, ponieważ przez pierwsze dłuuuugie chwile aplikacja serwuje nam przedziwne wykresy, szlaczki i diody, które totalnie mieszają w głowie i uniemożliwiają zlokalizowanie przycisku ,,play”.

Gdy dojdziemy już po długich męczarniach do momentu, w którym będzie nam dane zobaczyć wypikselowaną platformówkę, dowiemy się, że naszym zadaniem w RobotHead jest poruszanie się dziwnym stworem w głowie robota. Aby dodać ,,smaczku”, autorzy opisywanej gry dodali kilka mega utrudnień, jak na przykład przeskakiwanie murów, czy innych stworzeń.

robot2

Szata graficzna jest na trudnym do określenia poziomie. Początkowo wydaje się, że głowa robota jest zrobiona bardzo dokładnie, kiedy natomiast dojdziemy do elementu gry, całość jest w pikselach – prawdopodobnie taki był zamiar twórców – moim zdaniem zupełnie nietrafiony.

Efekty dźwiękowe są jak przystało na robota – robotyczne.

Pobrałam, zagrałam, podziękowałam.

Dla chętnych RobotHead jest za darmo do pobrania z AppStore.

Ocena appsblog.pl: 1/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button