Little Commander – tower defense w czasach II wojny

Jeżeli lubicie gry z gatunku tower defense, a jednocześnie należycie do miłośników produkcji osadzonych w czasach drugiej wojny światowej, mamy dla Was ciekawą propozycję – grę o nazwie Little Commander, którą mieliśmy ostatnio okazję przetestować.

Jak przystało na grę, której akcja osadzona jest w czasach drugiej wojny światowej, w Little Commander nasze zadanie polega na niszczeniu oddziałów wojsk hitlerowskich.

Gra podzielona jest na kilkanaście etapów. Każdy z nich osadzony jest w innym miejscu na świecie. Zazwyczaj są to miejsca w Europie, związane z latami 1939-45. Miłośnicy historii zapewne docenią tę inicjatywę twórców aplikacji.

Na samym początku w Little Commander staramy się wyeliminować wrogów, korzystając jedynie z podstawowych działek i żołnierzy. Dopiero z czasem dostajemy dużo bardziej zaawansowane bronie. Niestety, w późniejszych etapach nawet i one nie są gwarancją sukcesu. Poziom trudności gry stoi bowiem na dość wysokim poziomie, co – przynajmniej według mnie – jest sporą zaletą.

Oprawa audiowizualna gry przypadła mi do gustu. Graficznie produkcja prezentuje się solidnie. Widać, że ludzie z Cat Studio sporo się napracowali, by ją stworzyć. A co z dźwiękami? Nie są może arcydziełem, lecz świetnie wpasowują się w klimat fabuły.

Little Commander za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button