My Horse – this is my horse, my horse is amazing!

Give it a lick… A tak naprawdę to możecie sami sobie takiego wyhodować! Na własnym telefonie lub też tablecie. Jednak, czy tak ogromna gra ma szansę zagościć na dłużej na męskim tablecie?

unnamedCAIRR0SY

My Horse to aplikacja panów ze studia NaturalMotionGames, których pewnie znacie z tytułu CSR Racing, który bardzo długi czas wiódł prym na moim tablecie wśród gier wyścigowych. Tym razem programiści wychodzą bardziej natural, pokazując nam trudy i bolączki hodowli koników. I to takich, które ścigają się na torach. Pierwsze uruchomienie aplikacji było dla mnie niemałym szokiem- pogubiłem się zupełnie w menusach, a poradnik przewinąłem „bo to dla cieniasów”. Zacząłem więc na żywioł odkrywać zakątki paneli, kolejne pomieszczenia stajenne, guziki mniejsze i duże, aż po dwóch godzinach byłem w stanie jako tako poruszać się po stajni, wiedziałem gdzie jest mój koń, jakie ma statystyki… Reszta przyszła później. Trzeba przyznać, że poradnik w tej grze to dość istotny element, panowie z Natural Motion Games poszli na całość, zasypując nas możliwościami. A tych jest multum- karmienie, czesanie, ogólna opieka, bawienie się w krzyżówki, szukanie nowych ras, branie udziału w zawodach, trenowanie konia, odwiedzanie stajni znajomych, wyścigi ze znajomymi, uff naprawdę tego jest dużo. Większość zrealizowana jest za pomocą minigierek- a to trzeba posmyrać konika szczotką, a tu rzucić mu marchewkę. Zawody są zrealizowane w podobny sposób, naszym zadaniem jest trafienie w niebieską strefę, by nasze zwierzę wykonało skok. Im bliżej, tym więcej punktów. Im więcej punktów, tym więcej punktów doświadczenia. A te przekładają się na poziomy doświadczenia, przybliżające nas do tytułu mistrza.

unnamedCAPD01GZ

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną to ta stoi na bardzo wysokim poziomie. Wielkość pliku, jaki trzeba pobrać po instalacji świadczy o tym, jak wiele można było oczekiwać od aplikacji. Modele 3D są porównywalne z tymi spotykanymi już na komputerach, dokładne odwzorowanie mięśni, przeszkód, czy też samego jeźdźca. Wszystko to dość płynnie, chociaż mój tablet nie jeden raz się zająknął przy większych obliczeniach. Muzycznie gra jest naprawdę radosna, warto przesłuchać parę utworów, potem można śmiało wyciszyć. By czerpać z gry najwięcej frajdy, trzeba być niestety podpiętym pod WiFi- wszystkie social funkcje są bez połączenia z Internetem niedostępne.

Spędziłem przy grze w sumie 5 godzin i nie zapowiadam się na dobrego hodowcę koni. Może lepiej zostanę przy samochodach i broni palnej ;)

Ocena Appsblog to 8/10.

My Horse do pobrania za darmo z Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button