Meganoid 2 – kontynuacja dobrej, pikselowej platformówki

Kojarzycie grę Meganoid, którą około dwa lata temu stworzyło studio Orange Pixel? Jeżeli tak, z całą pewnością zainteresuje Was kontynuacja przygód pikselowego podróżnika…

W Meganoid 2 ponownie wcielamy się w postać podróżnika ubranego w kapelusz, niczym Indiana Jones, a nasze zadanie polega na przechodzeniu kolejnych plansz przygotowanych przez autorów gry. Po drodze, rzecz jasna, musimy zbierać złote figurki, jak przystało na poważanego miłośnika archeologii.

Orange Pixel w swojej najnowszej produkcji przygotowało naprawdę ogromną ilość leveli. W każdym z nich stoją przed nami trzy zadania. Im lepiej je wykonamy, tym więcej gwiazdek zdobędziemy na sam koniec. Przede wszystkim należy zwracać uwagę na to, by przechodzić plansze możliwie jak najszybciej oraz by zdobywać wszystkie bonusy rozmieszczane po wirtualnych lochach.

Poziom trudności w grze nie należy do najłatwiejszych, z jakimi miałem okazję się spotkać. Dużo łatwiejsze jest sterowanie. Poza klawiszami ruchu i skoku nie mamy nic innego. Ot, najprostsze, co może powstać w kwestii ruchu wirtualnej postaci.

Jeśli chodzi o grafikę, to z całą pewnością spodoba się ona wszystkim, którzy wychowali się na 8-bitowych produkcjach. Meganoid od samego początku do końca jest pikselowy do bólu. I to wcale nie jest minus tej aplikacji. Wręcz przeciwnie, jest to jeden z największych plusów.

Meganoid 2 do pobrania z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button