Badminton 3D – wreszcie nie trzeba ściągać lotek z dachów

Grając w badmintona w prawdziwym świecie, nietrudno jest o sytuację, gdy lotka ugrzęźnie gdzieś na drzewie bądź znajdzie się na dachu. Na szczęście ( i w pewnym sensie nieszczęście) żyjemy w czasach, gdzie nie trzeba wychodzić z domu, by nieco liznąć sportu. Teraz wystarczy tylko zainstalować grę taką, jak chociażby opisywany w tym wpisie Badminton 3D.

Produkcja dewelopera TenoneKJ pozwala nam rozegranie badmintonowego meczu na urządzeniu mobilnym. Mimo że gier sportowych na Androida jest cała masa, niewiele jest takich, które są takie, jak ta. Właśnie dlatego zdecydowałem się Wam o niej napisać nieco więcej. Nie ukrywam bowiem, że trójwymiarowy badminton bardzo przypadł mi do gustu.

Gra oferuje nam trzy tryby gry. Jak na bezpłatną pozycję, jest to całkiem niezły wynik. Jeśli mamy ochotę, możemy w aplikacji wybrać szybki, pojedynczy mecz, rozegrać pojedynek towarzyski albo wziąć udział w międzynarodowym turnieju. Pierwsze dwie opcje przydają się, gdy nie mamy zbyt wiele czasu na grę, ostatnia – wręcz przeciwnie.

W Badminton 3D sterowanie odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Jedyne, co musimy robić, to przesuwać palcem po wyświetlaczu, gdy lotka znajdzie się po naszej stronie pola gry. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala nam na eksperymentowanie z uderzeniami. Po kilku pojedynkach można nauczyć się różnego rodzaju „ścin”, dzięki którym dużo łatwiej jest wygrywać mecze z trudniejszymi rywalami.

Minusem opisywanej gry jest bez wątpienia duża ilość reklam. Rozumiem, że autorzy produkcji chcą sobie zarobić. Natręctwa jednak nie toleruję. Na szczęście można na czas zabawy z Badminton 3D wyłączyć internet i odpocząć od ciągłego zachęcania nas do pobierania różnego rodzaju aplikacji.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną tworu TenoneKJ, nie mam w tej sprawie nic krytycznego do napisania. Gra nie jest może kolejną pozycją w Google Play, które może się pochwalić super-nowoczesną trójwymiarowym wyglądem, lecz wizualnie prezentuje się nie najgorzej.

Badminton 3D w Google Play (darmowa)

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button