Dark Nebula HD – przyzwoita gra na kilka platform

nebulaOto gra, która przypomina mi pierwsze telefony, które potrafiły wykorzystywać swoje położenie w sterowaniu grami. Przechylanie telefonu, które powoduje zachowanie piłki tak jakbyśmy przechylali światem było świetną rzeczą. Sam, jako pasjonat sprzętu i nowych technologii byłem niesamowicie zadowolony, gdy miałem takie urządzenie, a znajomi patrzeli z zachwytem nad fajnym bajerem. Trzeba było ta przechylać telefon, żeby piłka mieściła się w torze.

Bardzo podobna jest Dark Nebula HD, która polega na tym, aby przemieszczać się po kolejnych poziomach przygotowanych przez twórców. Tych jest razem 23 (11 starych i 12 nowych). Przemieszczać się będziemy po futurystycznych korytarzach pełnych kolców, strzelających do nas rzeczy, przepaści oraz przesuwających nas blokach.

Sterowanie odbywa się rzecz jasna za pomocą przechylania telefonu w odpowiednią stronę, niczym deskę, na której mamy piłeczkę, na którą działają siły grawitacji.

Gra jest bardzo dobra. Poziomy są przemyślane i momentami dość wymagające. Można jednak było postarać się o większą ich ilość. Grę przeszedłem dość szybko, lecz czego można wymagać za darmo. Można było pokusić się chociażby o możliwość zakupu dodatkowych leveli. Szkoda.

Oprawa audiowizualna jest dobra i dostosowana do urządzeń w wysokiej rozdzielczości. Premiera pierwowzoru odbyła się już w roku 2010. Teraz jednak gra przychodzi na Androida i najnowsze urządzenia Apple.

Ocena 8/10
Przyzwoita gra z dobrą oprawą audiowizualną.

Za darmo w Google Play i w AppStore za 2 dolary.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button