Handball Shooter – na dobrą grę o piłce ręcznej trzeba jeszcze poczekać

Gier o piłce nożnej, koszykówce, baseballu czy hokeju jest w Google Play całe mnóstwo. Deficyt produkcji mobilnych (i nie tylko) widać natomiast w aplikacjach o piłce ręcznej. Te policzyć można na palcach u jednej ręki. Ostatnio miałem okazję wypróbować grę Handball Shooter. Czy mi się spodobała i mogę ją z czystym sumieniem polecić wszystkim fanom szczypiorniaka przeglądającym AppsBloga? Zdecydowanie nie!

Handball Shooter, jak sama nazwa na to wskazuje, pozwala nam wcielić się w postać szczypiornisty. Naszym zadaniem jest umieszczenie piłki w siatce bramkarza. Im więcej razy to zrobimy, tym więcej punktów zbierzemy. Oczywiście, na wykonanie zadania mamy ograniczony czas.

Niecała minuta (czyli tyle, ile autorzy gry przeznaczyli na jedną rozgrywkę) to zbyt mało, by bić globalne rekordy. Zawsze można przedłużyć dany nam czas bądź też w łatwy sposób powiększyć dorobek punktowy. W jaki sposób? Wystarczy trafiać do bramki w miejsca, gdzie pojawiają się specjalne kółeczka. Dzięki nim zwiększa się czas bądź też liczba zdobytych przez nas „oczek”.

Pod względem audiowizualnym Handball Shooter nie oferuje graczowi zbyt wiele. Grafika produkcji przypomina tę, jaką stosuję się w grach opartych na flashu. A dźwięk. Cóż, ciężko jest napisać o nim cokolwiek, gdyż jest minimalistyczny do bólu. Jeżeli więc już chcecie pograć sobie w piłkę ręczną na smartfonie, radzę, byście przed włączeniem opisywanej gry uruchomili także odtwarzacz z własną muzyką. W przeciwnym wypadku możecie dość szybko zrazić się do tworu bitTales Games.

Pobierając aplikację z tego wpisu, miałem nadzieję, że będę mógł wreszcie zagrać w fajną grę o piłce ręcznej. Niestety, mocno się zawiodłem. Handball Shooter nie oferuje nic poza rozgrywką polegającą na bezsensownym rzucaniu do bramki. Nie ma trybu pojedynków ligowych czy turniejowych, które mogłyby nadać grze odpowiedniego klimatu. A szkoda, bo nadal nie ma w Google Play czegoś interesującego dla fanów szczypiorniaka.

Handball Shooter w Google Play (darmowa)

Ocena AppsBlog.pl: 2/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button