Carry Over The Hill – przewoźnicy arbuzów nie mają łatwego życia

Kiedy mamy ochotę zjeść arbuza, po prostu idziemy do sklepu, wybieramy takiego, który wydaje nam się najbardziej dojrzały i płacimy za niego. Nie zadajemy sobie jednak sprawy, jaką drogę musi przebyć taki owoc, zanim trafi na półkę sklepową. Okazuje się, że bardzo krętą i wyboistą, co widać w grze o nazwie Carry Over The Hill.

Głównym celem gracza w Carry Over The Hill z tego wpisu jest dowiezienie jak największej ilości arbuzów do mety. Owoce stają się niepożyteczne, gdy wypadają z naszego pojazdu transportowego, tak więc najprościej rzecz ujmując, musimy tak kierować samochodem, by ten się nie wywrócił. Na papierku wygląda to na łatwe zadanie. Rzeczywistość jest jednak dużo bardziej bolesna.

Zanim ruszymy z transportem arbuzów, budujemy pojazd. Do dyspozycji – w zależności od planszy – mamy różnego rodzaju kawałki drewna. Po pierwsze, zastanawiamy się, jaką konstrukcję musi mieć pojazd, by arbuzy całe i zdrowe do niego trafiły, a po drugie, trzeba zwrócić uwagę, aby każdy jego „fikołek” nie powodował jednocześnie końca zabawy.

Sterowanie w Carry Over The Hill wygląda podobnie jak w Elastomanii i grach do niej podobnych. Do dyspozycji mamy zatem dwa przyciski, a przed zakończeniem misji ratuje nas tylko balansowanie nimi w odpowiedni sposób.

Carry Over The Hill do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button