Brain Dots – rysuj i łącz dwie zakochane kulki

W Brain Dots mamy do czynienia z dwiema kulkami i ołówkiem. Naszym celem jest takie operowanie palcem na planszy, by połączyć ze sobą niebieską i różową piłeczkę. Jeżeli gra coś Wam przypomina, nie wmawiajcie sobie od razu urojeń :) Ostatnio na łamach naszego portalu pojawiła się podobna produkcja, w której na kartce papieru również widniały zbiory kuleczek w różnych kolorach.

ewfefweq

Aplikacja podzielona jest na epizody, a te z kolei na levele. Każdy poziom kończy się w momencie zetknięcia ze sobą dwóch kul. Żeby tego dokonać, należy rysować na ekranie odpowiednie kształty. Czasem wystarczy nabazgrać prostą linię, bądź półokrąg, by osiągnąć cel. Innym razem konieczne jest porządne rozkminianie.

Gra nie posiada ograniczeń życiowych, więc bawimy się tak długo, jak nasz mózg jest w stanie. W konsekwencji przelatujemy przez dziesiątki poziomów, przesuwając się w czasie o 2 godziny :)

ewfwef

Dodatkową atrakcją są różne rodzaje pisaków. Na początku używamy tylko ołówka. Kiedy zarabiamy za każdą planszę złote monety, możemy pozwolić sobie na zakup innych artykułów. Wśród nich znajdą się długopisy, pióra i inne tego typu, piórnikowe gadżety. Na pochwałę zasługuje fakt, że pieniążki możemy uzyskać również poprzez oglądanie sponsorowanych reklam ;)

Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa o Brain Dots. Jeżeli nam – mówiąc kolokwialnie – nie idzie, autorzy pokazują na ekranie podpowiedzi, dzięki którym nie zatrzymujemy się na wieczność w jednym miejscu.

qfeq

Dodatkowo, swoimi wynikami każdy gracz może podzielić się ze znajomymi przy pomocy różnego rodzaju portali społecznościowych, maili, czy wiadomości. Istnieje także opcja odtworzenia naszego sukcesu w formie filmiku.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button