Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #90

Trudno nam w to uwierzyć, ale od pierwszego odcinka Androidowych Okazji minęło już ponad 90 (słownie: dziewięćdziesiąt!) tygodni. Staraliśmy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby dzisiejszy, jubileuszowy zbiór przecenionych gier i aplikacji był jak najlepszy. Sami musicie ocenić czy nam się to udało, czy nie. Niestety, trzeba mieć na uwadze fakt, iż w trakcie wakacji autorzy produkcji wypoczywają i raczej nie w głowach im tworzenie jakichkolwiek wyprzedaży czy promocji.

True Skate

True Skate to gierka dla wszystkich miłośników produkcji podobnych do rozsławionej serii z legendarnym Tonym Hawkiem. Tym razem jednak nie kierujemy żadnym ze sławnych „deskorolkarzy”, lecz operujemy skaterskim sprzętem, korzystając z własnych palców. Daje nam to niemalże nieograniczone możliwości w odkrywaniu nowych tricków i combosów, a więc zabawy jest naprawdę całkiem sporo.

Opisywana apka oferuje nam kilkanaście miejscówek do odwiedzenia, w których musimy wykazać się jak najlepszą techniką jazdy ekstremalnej. Mimo że mamy do wyboru naprawdę sporo skate parków, niektóre z nich dostępne są tylko odpłatnie, co wydaje się raczej dziwną rzeczą, biorąc pod uwagę fakt, iż True Skate to gierka płatna.

truie

Pod względem graficznym nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Gra zajmuje stosunkowo niewiele miejsca w smartfonie, a mimo to prezentuje się co najmniej na szkolną czwórkę. Jeżeli boicie się sterowania, możecie być przekonani, że dość szybko zapomnicie o swoich obawach. Deskorolką operuje się tutaj bardzo intuicyjnie, dzięki czemu podstawy można opanować w chwilę, ale na wykonywanie zawodowych sztuczek potrzebujemy wielu godzin treningów.

True Skate przeceniono do końca weekendu. Obecna cena gry to zaledwie 50 procent jej regularnej wartości. Pobierz True Skate za 4,21 PLN w Google Play.

Journey to Kreisia

Opisywany teraz RPG-ek to gratka dla wszystkich, którzy przepadają za klasycznymi przedstawicielami tego gatunku. Journey to Kreisia to nic innego jak fajnie zrobiona , unowocześniona wersja czegoś w rodzaju Final Fantasy. Jako gracze, kierujemy grupą śmiałków (a mówiąc dokładniej, studentów) i próbujemy uratować świat przed złymi osobnikami, którzy mają niecny plan jego zniszczenia.

Poza pikselową, retro grafiką, Journey to Kreisia charakteryzuje się sporą ilością zadań do wykonania. Questów jest w tym przypadku na tyle dużo, że cały czas mamy ręce pełne roboty. Jakby tego było mało, raz na jakiś czas przychodzi nam zgarnąć nową broń oraz inne elementy wyposażenia, które umożliwiają nam poprawienie statystyk postaci oraz usprawnienie działań ofensywnych i defensywnych.

Jeżeli lubicie apki, w których w magiczny sposób przenoszeni jesteście z jednego miejsca na drugie, musicie znaleźć inną produkcję. W  Journey to Kreisia eksplorowanie wirtualnego świata to podstawa i bez tego nie można ukończyć jakiejkolwiek misji. Jak dla nas, jest to bardziej zaleta niż wada, ale przecież kay ma inny gust.

Nie wiadomo, jak długo potrwa przecena na Journey to Kreisia, tak więc jeżeli macie ochotę pobrać tę gierkę, zróbcie to jak najszybciej. Tym bardziej, że jej dotychczasowa cena wynosiła około 20 złotych. Pobierz Journey to Kreisia za 2,99 PLN w Google Play.

The Island: Castaway

Produkcja o nazwie The Island: Castaway to historia grupy ludzi, którzy pewnego dnia budzą się na tropikalnej wyspie. Naszym celem jest uratowanie każdego z bohaterów i nauczenie ich nowych, pożytecznych nawyków – jedzenia owców, rozpalania ogniska i tym podobnych.

Autorzy opisywanej gry zdecydowali się na zastosowanie unikalnego dubbingu (niestety, nie jest on dostępny w polskiej wersji językowej) dla wszystkich postaci, dzięki czemu historię wszystkich z nich przeżywamy „osobno”. Podczas wykonywania zadań, przychodzi nam ukończyć blisko 200 questów, usytuowanych w kilkunastu różnych miejscówkach znajdujących się na wyspie.

The Island: Castaway wymaga od nas sprytu i dobrych pomysłów. Mimo to, nie musimy ślęczeć nad grą wiele godzin, aby odczuwać frajdę. Możemy zajrzeć po prostu do niej raz na jakiś czas, a zabawy starczy dzięki temu na jeszcze dłużej, niż jest to przewidziane.

Przygodówkę dla miłośników surwiwalu przeceniono o prawie 70 procent. Jeżeli nie lubicie kupować kota w worku, możecie skorzystać z darmowej wersji apki, która zawiera kilka pierwszych etapów. Pobierz The Island: Castaway za 4,65 PLN w Google Play.

Foxtrot

Na zakończenie mamy coś specjalnie dla tych, którzy lubią gry platformowe. Foxtrot to naprawdę fajna zręcznościówka, w której rządzą piksele, lisy oraz strzelające jajami kury. Naprawdę, piszemy całkiem serio.

Produkcja oferuje nam aż trzydzieści poziomów, w których musimy zmierzyć się z naszymi przeciwnikami, rozwiązując przy okazji łatwiejsze lub nieco trudniejsze łamigłówki. Mimo że każda plansza nie powinna być dla Was wyzwaniem na więcej niż parę minut, śmiało można nazwać tę gierkę wciągającą oraz godną uwagi.

Foxtrot doceniono na całym świecie, szczególnie w iTunesie. Jeżeli chcecie przekonać się, dlaczego, chyba teraz macie ku temu najlepszą okazję. W końcu nie zdarza się codziennie, by owa gra została przeceniona o ponad 50 procent! Pobierz Foxtrot za 4,26 PLN w Google Play.

Na dworze robi się coraz cieplej, tak więc kończymy i zabieramy się za tak zwany „niedzieling”. Jeżeli macie do nas jakieś pytania, sugestie czy po prostu chcecie sobie ponarzekać – piszcie śmiało! Oczywiście, za tydzień kolejny odcinek Androidowych Okazji. Mamy nadzieję, że znów będziemy mieli dla Was porcję fajnych, przecenionych produkcji!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button