Jane’s Hotel Free – Twój własny hotel

Marzyłeś kiedyś o posiadaniu własnego hotelu? Jane właśnie spełniła swoje marzenie – kupiła hotel, który stał się jej drugim życiem. Pomożesz jej w prowadzeniu tego rodzinnego biznesu? Zwiększaj prestiż swojego hotelu, dzięki przyjmowaniu coraz bardziej zamożnych gości. Póki co to Ty odpowiadasz za wszystko. Potrzeba czasu, aby biznes się rozkręcił.

Wybierasz swoje imię i hotel staje się Twoją własnością. Na początek dostajesz pewne zadania. Musisz zebrać określoną kwotę pieniężną i podnieść prestiż swojego hotelu, aby awansować do kolejnego etapu. Pierwsza klientka przyszła – należy wyjąć klucze, które schowane są pod ladą w rejestracji i wręczyć je gościowi. Oto właśnie wzrósł prestiż o jeden punkt!

Musisz również spełniać zachcianki swoich klientów. Jeżeli proszą o kawę, dotykamy ekspresu znajdującego się po naszej prawej stronie i serwujemy pyszne espresso. W międzyczasie do hotelu wchodzi mężczyzna. Ty masz w dłoni kubek z kawą – co robić!?

Podajesz nowemu gościowi klucze, wskazujesz pokój, w którym ma spędzić noc, a następnie zanosisz napój do pokoju, w którym zakwaterowana jest pierwsza klientka. Chwilę później okazuje się, że i ten młody chłopiec ma ochotę na coś do picia – nie ma czasu do stracenia. Klient nasz pan :)

Tak wygląda dosłownie kilka sekund z gry o nazwie Jane’s Hotel Free. Jak Wam się podoba?

Pobierz Jane’s Hotel Free za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button