Candy Shoot – słodka rultka

Candy Shoot to gra, która wbrew pozorom nie jest prosta. Akcja rozgrywa się na dziwnej planszy, przypominającej ruletkę. Naszym zadaniem jest strzelanie do kulek w tym samym kolorze, bądź tworzenie takich kombinacji, aby powstały co najmniej trzy kuleczki w tym samym kolorze. Należy się spieszyć, gdyż po pewnym czasie niezdetonowane monetki wpadają co dziury, co powoduje ich przepadnięcie.

Kulki ułożone w wężyka zmierzają co miejsca, w którym mogą ,,uciec” przed naszą precyzyjną ręką. Musimy działać tak szybko, jak tylko potrafimy. Na środku ,,ruletki” widnieje strzałka wyznaczająca kierunek wyrzutu kulki. Przy jej końcu widnieje kolor kulki, która za chwilę ma zostać wystrzelona. Musimy obserwować poruszające się zestawy kul, aby celnie trafiać w zestawy takich samych kolorów, bo takie właśnie zestawienia dają nam największe szanse na dużą ilość punktów i awans do kolejnego levelu.

Aby wystrzelić kulkę, wystarczy dotknąć piłki, w którą mamy ochotę uderzyć. Jeżeli okaże się, że zostały nam tylko pojedyncze kulki w danych kolorach, należy uderzać obok kolorów, które aktualnie mamy w wyrzutni. W ten sposób za jakiś czas powstanie wyczekiwana trójka kolorystyczna.

Pomimo, że gra wydaje się być prosta – wkręca niesamowicie i daje bardzo dużo przyjemności. My, jako redakcja jesteśmy zachwyceni.

Pobierz Candy Shoot za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button