Jewel World Candy Edition – słodyczowa rozbijanka

Gra o nazwie Jewel World Candy Edition świetnie sprawdza się w roli zabijacza nudu. Jeżeli często zdarza Wam się nudzić w zaciszu własnego mieszkania, bądź zatłoczonego autobusu – proponowana produkcja pomoże Wam w miłym spędzeniu czasu. Co więcej – rozbijanie bloczków ma również działanie relaksacyjne! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

Aplikacja stworzona jest wizualnie z myślą o dzieciach. Żadna z osób pracująca w redakcji nie jest już dzieckiem, a jednak Jewel World Candy Edition pochłania każdego bez wyjątku. Na czym polega urok tej gry?

Naszym zadaniem jest układanie kombinacji klocków – musimy połączyć minimum trzy klocuszki, aby móc rozbić szkiełko, które się pod nimi znajduje. Im więcej bloczków w jednym kolorze / kształcie stworzymy, tym większa premię punktową otrzymujemy. W jaki sposób przesuwamy bloczki? Wystarczy ruszyć palcem po ekranie, aby przesunąć wybrany kwadrat w miejsce innego. Misja się nie powiedzie, jeżeli z tego misz-maszu nie wyjdzie żadna kombinacja.

Aplikacja wyglądem i dźwiękami jest bardzo zbliżona do Candy Crush Sagi. Jeżeli mieliście przyjemność grać w tą bardzo popularną grę, nie będziecie mieć najmniejszego problemu z Jewel World Candy Edition.

Pobierz Jewel World Candy Edition za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button