Zombie Village – ucieczka z martwego miasteczka

Wyobraź sobie, że doczekałeś czasu kiedy nastąpiła apokalipsa zombie… Twoje życie to tylko strach i groza. Niestety, musisz jakoś przeżyć i dać z siebie wszystko aby uciec od tego koszmaru! Zabaw się z zombiakami!

SlickDroid to zespół programistów, którzy zdecydowali się tworzyć tylko dobre aplikacje na smartfona. Zombie Village to jedna z ich najlepiej ocenianych produkcji.

ed062b45-7b7a-449e-8f0e-3968a0e85955

Fabuła gry jest następująca. Pewną wioskę przejęła chmara okropnych zombie. Ty, jako gracz jesteś jedynym obywatelem, który cudem uratował się z tej tragedii. Twoim zadaniem jest spróbować uciec z tego miejsca i zabić jak najwięcej potworów. Do dyspozycji masz tylko kij baseballowy i pistolet. Oczywiście, przeciwnicy także mogą zadawać Ci obrażenia, dlatego należy wyjątkowo uważać.

Za każdego zabitego zombie otrzymujemy całkiem pokaźną sumkę monetek. Te pieniążki mogą nam posłużyć do kupienia lepszej broni (mamy do wyboru aż sześć opcji), dodatkowego życia, uzupełnienie apteczki czy też kupienie granatu. Nasi umarli przeciwnicy są dosyć ciężkimi istotami do zlikwidowania. Trzeba użyć dwóch naboi albo celnie wymierzyć kijem aby zombie poległ.

33fe53e5-7ebf-4289-b8bb-4b22e68716a0

Gra podzielona jest na etapy. Po każdej rundzie mamy dostęp do sklepu z dodatkową bronią. Im dalej jesteśmy w grze tym poziom trudności wzrasta. Zombie zaczynają się od siebie różnić, pojawiają się nowe „gatunki”,  dużo szybsze i trudniejsze do zabicia. Trzeba się wykazać niezłym refleksem.

Grafika gry jest bardzo dobra, wprowadza każdego użytkownika w mroczny, kreskówkowy klimat. Efekty dźwiękowe odpowiednio pasują do całości a czasami nadają aplikacji nutki wesołości. Nie ma tu udziwnień, niepotrzebnych opcji. Jest czystko i klarownie.

Jest to jedna z lepszych gier o zombiakami w tle. Jest to zabawna i lekka gra, w której zwinność i szybkość mocno się liczą.

Ocena końcowa: 8/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button