AppSale – promocje w AppStore #132

Twórcy aplikacji mobilnych na urządzenia z systemem iOS ostatnio bardzo nas rozpieszczają. Przeceniają bowiem produkcje, które do tej pory były często wysoko płatne. Wśród produkcji z dzisiejszego wpisu znajdą się prawdziwe hiciory. Jestem więc pewna, że nie będę Was musiała długo namawiać do ich pobrania ;)

Oto propozycje na dziś: I, Gladiator (przecena z $4,99 na zero), SiliBili! (przecena z $0,99 na zero),  oraz IQ Mission: The Great Wall (przecena z $0,99 na zer0). To jak? Zaczynamy?

I, Gladiator

Na początek kwestia techniczna – by móc brać udział w rozgrywce w trybie multiplayer, należy zarejestrować się. Jest również opcja zabawy bez podawania nadmiernej ilości danych – jednak z pewnymi ograniczeniami. Jeśli więc chcecie cieszyć się pełnią rozgrywki, polecam uprzednie założenie konta – trwa to chwilę, a daje szansę na pełną przygodę.

Do naszej dyspozycji oddano story mode, oraz dowolny wybór areny. W mojej opinii lepiej zacząć od story ze względu na miły tutorial i możliwość nauczenia się wielu ciekawych sztuczek, które następnie można wykorzystać w trakcie bitwy. Jak już zapewne się domyślacie, w produkcji wcielamy się w rolę gladiatora, w który toczy boje z innymi bohaterami na wielkiej arenie.

Korzystając z różnorodnej broni i wykonując wyuczone gesty, budujemy swoją potęgę i tym samym rywalizujemy z coraz to silniejszymi i bardziej skomplikowanymi przeciwnikami. Grę polecam fanom bijatyk i dobrej, lekko specyficznej grafiki :)

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz w AppStore.

SiliBili!

SiliBili! to gra akcji, w której poruszamy się po pięknym i kolorowym świecie, w którym mamy za zadanie przywrócenie harmonii i spokoju. Sterują Sili, bądź Bili, walczymy z różnego rodzaju przeciwnikami, zgarniając tym samym pieniążki i wartościowe gadżety.

W grze do przejścia są dwa epizody: Jungull i Magmul. W każdym z nich do odkrycia jest kilka ciekawych poziomów wraz z dodatkowymi planszami, dostępnymi dla najlepszych zawodników. Ulepszając bez przerwy swojego bohatera i wykazując się logicznym myśleniem, przechodzimy do następnych wyzwań.

Produkcja jest na tyle ładna i rozwinięta, że szkoda z niej wychodzić. Jestem pewna, że jeżeli raz uruchomicie SiliBili!, długo nie wrócicie do realnego świata :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

IQ Mission: The Great Wall

IQ Mission to zbiór różnego rodzaju łamigłówek. Mamy to szczęście, że autorzy postanowili wystawić za darmo swoją apkę o nazwie The Great Wall. Ci, którzy nie przepadają za logicznym myśleniem w trakcie mobilnych zabaw, powinni sobie odpuścić opisywany tytuł, bo jedynie się zdenerwują :)

Zasady nie są skomplikowane, lecz wraz z kolejnymi poziomami, robi się coraz trudniej. Na kwadratowych bloczkach ustawione są wieżyczki oznaczone konkretnymi numerami. Numery oznaczają ilość murów, jakimi powinny zostać otoczone. I tu zaczyna się nasza zabawa. Musimy w taki sposób ustawiać wokół wież mury, by zgadzały się z numeracją a w konsekwencji zwarły się w jedną całość.

Gra wciąga i to znacznie. Polecam ją wszystkim fanom gier logicznych:) Nie ma na co czekać – trzeba pobierać, póki cena nie wróciła jeszcze do normy.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button