Pixlr-o-matic – narzędzie dla miłośników fotografii

Czy się to wszystkim podoba, czy też nie, w dzisiejszych czasach prawie żadne zdjęcie nie jest wystawiane na widok publiczny bez uprzedniego retuszu i drobnych poprawek. Dlatego z myślą o użytkownikach smartfonów została stworzona aplikacja Pixlr-o-matic, dzięki której w bardzo prosty i łatwy sposób można uzyskać ciekawe efekty na zrobionych przez nas zdjęciach.

Program Pixlr-o-matic uznawany jest obecnie za jedno z najlepszych narzędzi do edycji zdjęć, jakie są dostępne na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Fenomen tej aplikacji nie polega jedynie na tym, że jest ona do pobrania całkowicie za darmo, lecz przede wszystkim na jej prostocie i szybkości w wykonywaniu wszystkich dostępnych w niej funkcji.

Oczywiście zawodowy fotograf nie znajdzie w Pixlr-o-matic tylu opcji i możliwości, co w popularnym na całym świecie Photoshopie, dlatego warto zaznaczyć już na samym początku, że opisywana przez nas aplikacja nie jest narzędziem dla profesjonalistów, lecz dla tych, którzy chcą w szybki i prosty sposób uzyskać na zdjęciu zadowalający efekt.

Do najważniejszych zalet Pixlr-o-matic zaliczyć można bardzo duży zasób przeróżnych ramek, filtrów i efektów, których ilość jest naprawdę imponująca i zawstydza niejeden płatny program.

Warto również napisać, że aplikacja umożliwia nam udostępnianie przerobionego zdjęcia na popularnym portalu społecznościowym, Facebook.

Co bardzo ważne, w Pixlr-o-matic istnieje możliwość zapisania „naszego dzieła” w dość dużej rozdzielczości, która wynosi maksymalnie 2000 x 1000 pikseli.

Jak już wspomnieliśmy, aplikacja znana do tej pory z urządzeń firmy Apple jest całkowicie darmowa i można ją ściągnąć z Android Marketu oraz AppStore.

Na koniec krótka prezentacja możliwości opisywanego przez nas programu:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button