Jets – samolot z papieru kontra reszta świata

Jets to oficjalna gierka holenderskich linii lotniczych. Zwykle po tego typu produkcjach nie spodziewam się niczego więcej, poza reklamą. W tym przypadku jest jednak zupełnie inaczej! Apka towarzyszy mi w każdej wolnej chwili, a papierowy samolocik śmigający po ulicach Amsterdamu zawsze przemyca na moje usta uśmiech ;)

efqe

W Jets sterujemy papierowym samolotem. Nasze zadanie ogranicza się do poruszania palcem po ekranie w celu zmiany kierunku, czy wysokości lotu. Produkcja nie ma nic wspólnego z symulatorem, więc spokojnie możecie liczyć na to, że dacie sobie radę z obsługą tej wyrafinowanej maszynerii.

Samolot porusza się po Amsterdamie. Jak zapewne się domyślacie, miasto jest pełne różnego rodzaju pojazdów komunikacji miejskiej (tramwaje, samochody, autobusy, promy, łodzie i wiele innych). Poza tego typu przeszkadzajkami, spotkamy się ze znanymi wszystkim kartonami, w które swego czasu wpadła Hanka Mostowiak ;)

eqfqe

Podczas lotu przychodzi nam przechodzić różnego rodzaju misje (może to być zbieranie określonej ilości znaczków, kolekcjonowanie zegarów, zabijanie ptaków i wiele więcej). Za zdobyte wirtualne gadżety możemy w sklepie dla gracza kupować wypasione power-upy do swojego samolotu. Takie zakupy nie są tanie, lecz spokojnie można powiedzieć, że przy cierpliwej zabawie każdego będzie na nie stać ;)

fefe

Względy graficzne są bardzo przyjemne. Można siedzieć w apce kilka godzin i wcale się nie nudzić. Jeżeli więc brakuje Wam zręcznościówki na długie wolne chwile, polecam ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button