Hidden Object – Home Makeover – sprzedawaj, zarabiaj i dekoruj!

Wśród nowości w Google Play znalazła się produkcja studia Tamelaki, a mianowicie Hidden Object – Home Makeover. W grze przychodzi nam wcielić się w rolę dziedziczki wielkiego domu z ogrodem – Emmy. Kobieta wróciła niedawno do rodzinnego domu i zastała w nim bałagan. Postanowiła użyć swoich umiejętności i ze starego zrobić coś nowego, pięknego. My jej w tym pomagamy.

Dziewczyna zawsze może liczyć na sąsiada – młodego chłopaka, który ma masę fajnych pomysłów. To jednak na głowie Emmy (a faktycznie naszej) jest dom wraz z ogrodem. Jako że na początku nie posiadamy żadnych pieniędzy, musimy zarobić na remont, sprzedając stare przedmioty.

Naszymi klientami są różni sąsiedzi. Przychodzą do poszczególnych pomieszczeń i pokazują rzecz którą chcą kupić, bądź piszą ją w ofercie. Musimy szybko znaleźć obiekt na planszy, zanim serduszko (poziom cierpliwości) nie dojdzie do zera. Za sprzedane fanty dostajemy pieniądze, na które z kolei możemy kupować przeróżne dekoracje do ogrodu.

Wśród dekoracji znajdą się skrzynki na listy, kwiaty, nowe okna, meble i wiele więcej. Trzeba bez przerwy sprzedawać, by móc budować. Większość czasu spędzamy więc w zabawie hidden objects.

Autorzy postanowili urozmaicić zabawę o mini-gierki. Wśród nich znajdzie się rywalizacja match-3 z sąsiadem. Achievementsy to kolejna opcja, która a zmotywować gracza do dalszej gry. Muszę przyznać, że gdyby nie fakt, że apka jest wersją demonstracyjną, zdecydowanie siedziałabym w niej dużo dłużej, niż do tej pory ;)

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button