AndroidDarmoweGry na Androida

Hidden Object – Home Makeover – sprzedawaj, zarabiaj i dekoruj!

Wśród nowości w Google Play znalazła się produkcja studia Tamelaki, a mianowicie Hidden Object – Home Makeover. W grze przychodzi nam wcielić się w rolę dziedziczki wielkiego domu z ogrodem – Emmy. Kobieta wróciła niedawno do rodzinnego domu i zastała w nim bałagan. Postanowiła użyć swoich umiejętności i ze starego zrobić coś nowego, pięknego. My jej w tym pomagamy.

Dziewczyna zawsze może liczyć na sąsiada – młodego chłopaka, który ma masę fajnych pomysłów. To jednak na głowie Emmy (a faktycznie naszej) jest dom wraz z ogrodem. Jako że na początku nie posiadamy żadnych pieniędzy, musimy zarobić na remont, sprzedając stare przedmioty.

Naszymi klientami są różni sąsiedzi. Przychodzą do poszczególnych pomieszczeń i pokazują rzecz którą chcą kupić, bądź piszą ją w ofercie. Musimy szybko znaleźć obiekt na planszy, zanim serduszko (poziom cierpliwości) nie dojdzie do zera. Za sprzedane fanty dostajemy pieniądze, na które z kolei możemy kupować przeróżne dekoracje do ogrodu.

Wśród dekoracji znajdą się skrzynki na listy, kwiaty, nowe okna, meble i wiele więcej. Trzeba bez przerwy sprzedawać, by móc budować. Większość czasu spędzamy więc w zabawie hidden objects.

Autorzy postanowili urozmaicić zabawę o mini-gierki. Wśród nich znajdzie się rywalizacja match-3 z sąsiadem. Achievementsy to kolejna opcja, która a zmotywować gracza do dalszej gry. Muszę przyznać, że gdyby nie fakt, że apka jest wersją demonstracyjną, zdecydowanie siedziałabym w niej dużo dłużej, niż do tej pory 😉

Pobierz w Google Play.

Review Overview

Wykonanie
Grywalność
Możliwości

Fajne!

Fajna gra, pod warunkiem że lubicie hidden objects. Szkoda że pełna wersja wymaga nakładów pieniężnych.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close