Cubic Castles – buduj świat z bloczków

Cubic Castles to fantastyczna propozycja dla osób, które spędzają sporo czasu w urządzeniach mobilnych. Po zetknięciu się z aplikacją z tego wpisu, bardzo ciężko jest powrócić do normalnego świata :) Dlaczego? Bo ten, z którym mamy do czynienia w mobilnej wersji jest kolorowy, kwadratowy i niezwykle radosny.

Grę mogę porównać do Minecrafta ze względu na kilka rzeczy: budujemy konstrukcje z bloczków, żeby coś stworzyć, musimy najpierw zebrać odpowiednie materiały w analogiczny do minecraftowego sposób, przechadzamy się po dziełach innych graczy, oraz poznajemy wielką społeczność Cubic Castles w wersji online (również z uwzględnieniem polskich graczy).

Pomimo tego, że gra nie jest dostępna w języku polskim, misje i wyzwania są jasne i klarowne. Do dyspozycji mamy ogromny świat. Świat jest wspólny dla wszystkich, lecz każdy może znaleźć miejsce na stworzenie swojego królestwa. Tym sposobem projektujemy dowolne domy, pałace, czy zwykłe stodoły, goszcząc innych użytkowników w każdym momencie.

Samemu również możemy biegać po sąsiednich budowlach i inspirować się. Zdarzają się miejsca, w których możemy zabrać bardzo przydatne fanty. Niestety, czasem nie jesteśmy mile widziani i zabranie czegokolwiek jest zablokowane. Nic jednak nie zabroni nam patrzeć i podziwiać ;)

W grze mamy trzy życia. Jeżeli zrobimy coś nie tak, zaczniemy zadawać się ze złym towarzystwem, czy popadniemy w kłopoty, zakończymy zabawę. Sądzę jednak, że Was to nie zniechęci. Cubic Castles to niesamowita produkcja, która zdecydowanie zasługuje na polecenie!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Cubic Castles - Sandbox MMOCosmic Cow LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button