Zostań Dyplomatą – wybierz swoją ścieżkę i zbieraj nagrody

Aplikacja Zostań Dyplomatą jest jednym z celów programu ,,25 years together”, czyli akcji, która ma za zadanie pokazanie młodym ludziom wydarzeń politycznych Polska – Stany Zjednoczone ostatnich 25 lat.

Pierwszym krokiem do wcielenia się w rolę dyplomaty, jest wybranie kampanii. Do naszej dyspozycji oddano 5 kategorii: Święto Wolności We the People, Owocna współpraca, Nic o was, bez was, oraz Filmowa podróż do Polski.

Po zdecydowaniu się na jedną kampanię, przechodzimy do zabawy w dyplomatę. Bierzemy udział w rozmowach pomiędzy politykami i decydujemy o ich przebiegu. Przykładowo – w trakcie kolacji służbowej, staramy się pokazać nasz kraj z jak najlepszej strony, oferując jeden z tradycyjnych posiłków.

Za swoje poczynania zdobywamy (bądź nie), trofea. Jednym z nich jest odznaka ,,Polskie smaki”. Jeżeli sądzicie, że apka będzie zadręczać Was jedynie historią, jesteście w wielkim błędzie. Nie zdziwcie się, jeżeli spotkacie się ze wzmiankami o Wiedźminie i Amazonie :)

W Zostań Dyplomatą przychodzi nam podejmować – jakżeby inaczej – dyplomatyczne decyzje. Czasem wiemy o jakimś sekrecie i to od nas zależy, czy podzielimy się nim z kimś, czy zatrzymamy go dla siebie. To ważne, bo rzutuje na naszą dyplomatyczną przyszłość.

Jeśli śledzicie wydarzenia ze świata i nie jest Wam obca więź PL – USA, koniecznie dajcie szansę opisywanej produkcji. Do tej pory trzeba było za nią trochę zapłacić, lecz obecnie można ją pobrać za darmo :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button