Melissa K. and the Heart of Gold – świat pełen zagadek i tajemniczych przedmiotów

Melissa to główna bohaterka w Melissa K. and the Heart of Gold. Została zaproszona przez któlową Anglii do rozpracowania pewnej sprawy. Niestety, wszystko przybiera dziwny obrót i to nasza postać staje się niejako ofiarą. Akcja gry toczy się w 1947 roku w Tajlandii. Świat dookoła jest pełen znaków, mitów i legend z dawnych buddyjskich bajek.

Gra od Smack Down zakwalifikowana jest do kategorii gier akcji z hidden objects. Przed głowną bohaterką (w zasadzie nami) zostają postawione trudne zadania, które należy wypełnić dokładnie i z dbałością o szczegóły. Jeżeli lubicie łamigłówki, ta gra jest dla Was.

a

Gra jest pełna zagadek i tajemnic. Dzięki tutorialowi jesteśmy w stanie dość szybko dojść do perfekcji w pokonywaniu kolejnych misji. Sterowanie odbywa się za pomocą gestów. Niektóre aktywne elementy błyszczą, inne są zaznaczane migającą kropką. Jeżeli zdecydujemy się na bardziej zaawansowany poziom trudności, nie będziemy mogli liczyć na tego rodzaju pomoce. Również często dotykane błędnie powierzchnie będą karane.

Początkującym polecam tryb dla laików. Osobom, które miały styczność z hidden objects – normalny. Większa część akcji toczy się w wielkim budynku i jego ogrodzie. Poszukiwania dotyczą małego chłopca, wokół którego istnieje wiele niepotwierdzonych legend. W miarę odkrywania kolejnych tajemnic, dowiadujemy się prawdy o buddyjskim życiu. Do naszej pomocy przydzielono mężczyznę, który co jakiś czas dostarcza nam wartościowe przedmioty.

b

W trakcie gry należy mieć oczy szeroko otwarte (w tym grafika jak najbardziej pomaga – jest przyjemna dla oka), oraz wytężony umysł. Dobrze jest założyć słuchawki, by lepiej wczuć się w misję. Fajnie, lecz ten typ gier trzeba lubić.

icon
Melissa K. and the Heart of Gold HDSDP Games SASGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button