Cut the Rope: Holiday Gift – świąteczna wersja mobilnego hitu

Jeśli podoba Wam się seria gier Cut the Rope, na pewno nie przejdziecie obojętnie obok tego wpisu. Niedawno pojawiła się kolejna część przygód zielonego stworka. Tym razem w wersji bożonarodzeniowej. Ciekawi jesteście jak prezentuje się Cut the Rope: Holiday Gift?

cut

Zasady gry Cut the Rope: Holiday Gift, w porównaniu z innymi częściami tej serii, nie zmieniły się. Nadal mamy za zadanie wprowadzić do buzi stworka słodyczka. Tym razem jednak mamy do czynienia z nieco innymi elementami plansz – ze skarpetami mikołajowym, łańcuchami choinkowymi i tym podobnymi. Mimo że zmiany wydają się kosmetyczne, możecie wierzyć mi na słowo – nawet doświadczeni gracze będą mieli problem z ukończeniem wszystkich poziomów.

A skoro już o poziomach mowa… z pewnością nikt z Was nie zdziwi się, jeśli powiem, że w Cut the Rope: Holiday Gift do wykonania jest naprawdę wiele zadań. Oczywiście, podzielone one zostały na kilka rozdziałów, co sprawia, że rozgrywka wydaje nam się swego rodzaju historią, której jesteśmy częścią.

cut1

Dodatkiem do świątecznej wersji Cut the Rope jest edytor kartek bożonarodzeniowych. Możemy w nim stworzyć własne zdjęcie z głównym bohaterem opisywanej produkcji i wstawić nasze „dzieło” na Facebooka czy inny portal społecznościowy.

Jeśli graliście już kiedykolwiek w grę od ZeptoLab, nie będziecie zawiedzeni oprawą graficzną w Cut the Rope: Holiday Gift, a także dźwiękami, które świetnie wpasowują się w klimat apki.

Cut the Rope: Holiday Gift do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

1 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button