Grand Race Simulator 3D – pojeździj rajdówką na Androidzie

Pogoda za oknem robi się coraz bardziej zimowa, a to nie sprzyja szybkiemu poruszaniu się samochodem. Jeżeli zaczyna Wam pomału brakować szybszej jazdy, być może przypadnie Wam do gustu gra rajdowa o nazwie Grand Race Simulator 3D, którą opiszemy dla Was w tym wpisie.

Grand Race Simulator 3D pozwala nam wcielić się w kierowcę rajdowego. Naszym zadaniem jest sterowanie pojazdem w taki sposób, by osiągać jak najlepsze rezultaty na poszczególnych trasach. Autorzy opisywanej apki przygotowali różne typy miejscówek do jazdy – mamy do wyboru te bardziej terenowe oraz takie, które znajdują się na arenach wyścigowych.

Gra z tego wpisu nie zawiera wielu samochodów do wyboru. Jest natomiast w niej dość sporo możliwości ulepszania maszyny. Niestety, zabawa w Grand Race Simulator 3D nie zachęca do uzależnienia się od niej. Być może dlatego, że nie oferuje żadnych nowości, a gier, w których jeździmy samochodami i je ulepszamy jest już całe mnóstwo.

Kolejnym – chyba największym – minusem Grand Race Simulator 3D jest sterowanie. Producenci postanowili wyposażyć mobilnego kierowcę w wirtualną kierownicę i dwa pedały. O ile te drugie spełniają swoją rolę w stu procentach, to do samej kierownicy można mieć sporo zastrzeżeń.

Pod względem graficznym opisywana apka nie prezentuje się najgorzej. Wydaje mi się jednak, że można w Google Play znaleźć produkcję lepiej wyglądającą i dużo więcej oferującą.

Grand Race Simulator 3D do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button