Injustice: Gods Among Us – bijatyka w uniwersum DC Comics

Dla tych, co lubią komiksy bądź filmy o komiksowych superbohaterach, a jednocześnie są miłośnikami bijatyk w stylu Street Fightera znane studio Werner Bros opublikowało jakiś czas temu w Google Play produkcję o nazwie Injustice: Gods Among Us.

W Injustice: Gods Among Us mamy okazję przekonać się, jak to jest być superbohaterem. Opisywana produkcja wprawdzie nie pozwala nam na ratowanie zwykłych ludzi, lecz pozwala walczyć z innymi bohaterami komiksów – zarówno tymi dobrymi, jak i złymi. Do wyboru jest cała masa postaci z DC Comics, między innymi, Superman, Batman, Zielona Latarnia, Joker, Hulk i super-szybki Flash.

Walka toczy się w trzyosobowych drużynach, tak więc nigdy nie przychodzi nam korzystać tylko i wyłącznie z jednego bohatera. Oczywiście, z biegiem czasu istnieje możliwość ulepszenia swoich postaci, a także zdobywania zupełnie nowych, jeszcze lepszych i wyposażonych w ciekawsze zdolności.

System rozgrywki oferowany w Injustice: Gods Among Us jest sporym plusem tej produkcji. Niestety, Werner Bros musi jeszcze się wiele napracować, by stała się ona grywalna. W trakcie testu kilkakrotnie wyrzuciło mnie do pulpitu, co niezwykle irytowało, szczególnie, gdy było się w trakcie udanej bijatyki.

Druga sprawa to… mikropłatności. Wprawdzie są one już na tyle powszechne, że ciężko nazwać je minusami, ale uważam, że macie prawo wiedzieć, iż Injustice: Gods Among Us nie jest całkowicie darmowe. Aby tak naprawdę wiele w apce osiągnąć, potrzeba płacić i to słono. Szkoda!

Injustice: Gods Among Us do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 5/10 (byłoby dużo wyżej, ale błędy robią swoje)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button