AppSale – promocje w AppStore #94

Oto i jest – kolejny – już 94 odcinek cyklu AppSale. Jak już pewnie zdążyliście się przyzwyczaić, w niedzielne wieczory publikujemy wpisy pełne przecenionych aplikacji na jabłuszkowe urządzenia. Staramy się, by w każdym poście Czytelnicy znaleźli coś dla siebie. Musicie pamiętać o tym, że większość naszych propozycji jest w promocji przez określony czas. Może się zdarzyć, że zwlekając z pobraniem jakiejś gry, spóźnicie się. By tak się nie stało, klikajcie w podawane przez nas linki, by automatycznie przeskoczyć do AppStore‚a.

Jakie propozycje przygotowaliśmy dla Was dziś? Dla każdego coś dobrego: Baby Nom Nom, Glue Knight, oraz Racing Rivals.

Baby Nom Nom

nom

W grze mamy do przejścia 3 światy. W każdym z nich zbieramy gwiazdki. Klasycznie – za każdy poziom możemy zdobyć maksymalnie 3 odznaki. Naszym zadaniem jest obracanie podwieszonym labiryntem w taki sposób, by kasza będąca w którymś jego rogu, w konsekwencji trafiła do miski pod spodem.

Im więcej kaszki uda nam się wsypać do miski, tym lepiej. Na ekranie widzimy wskaźniki, dzięki którym dość szybko możemy sprawdzić swoje postępy. Po ,,drodze” staramy się kompletować owoce, by smak potrawy był zawsze ciekawy i przyjemny dla malucha.

ll

Jeżeli przepadacie za zręcznościówkami, zdecydowanie będziecie zachwyceni. Apka została przeceniona z dolara, więc warto się o nią postarać teraz, kiedy dostępna jest za friko.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Glue Knight

Glue Knight to naprawdę trudna platformówka, w której przychodzić nam wcielić się w rolę rycerza walczącego z innymi na jednej arenie. Dotykając prawe, bądź lewej strony ekranu, skaczemy, bądź wymachujemy mieczem. Największą trudnością w grze są przepaści, które spotykamy notorycznie na swojej drodze.

Jeżeli przepadacie za platformówkami, powinniście być zadowoleni. Grafika produkcji jest dość specyficzna, bo pikselowa. Wiem jednak po sobie, że są fani tego typu oprawy wizualnej.

Przecena aplikacji z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Racing Rivals

Ok – teraz coś dla fanów szybkiej jazdy. Racing Rivals to bardzo przyjemna samochodówka, w której zasiadamy za sterami szybkich samochodów. Przychodzi nam ścigać się z przeciwnikami dużo lepszymi od nas. Zmusza nad to po pewnym czasie do ulepszania bryk, bądź zmiany na zupełnie nowe modele.

Sposób sterowania opiera się na skrzyni biegów umieszczonej jakby pod kierownicą (na wyświetlaczu), oraz specjalnego przycisku, który pacnięty w odpowiednim momencie gwarantuje perfekcyjny start. Wydaje mi się, że autorzy produkcji bardzo profesjonalnie podeszli do oprawy audiowizualnej. Na wyświetlacz patrzy się z przyjemnością. Polecam!

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close