5 najlepszych aplikacji mobilnych polskich bukmacherów

Czasy się zmieniają, a postęp technologiczny dyktuje rozwój bardzo wielu różnych branż. Jedną z tych, które dotknął jest ta bukmacherska, która najpierw – z punktów naziemnych – przenosiła się do Internetu i komputerów stacjonarnych oraz laptopów, a teraz zaczyna podbój świata mobilnego. Standardem staje się, że bukmacherzy oferują dostęp do własnych aplikacji mobilnych i choć robi to każdy, nie wszyscy są w tym równie dobrzy. W tym artykule przedstawimy 5 aplikacji mobilnych, które – naszym zdaniem – wyróżniają się na tle innych, czy to ilością funkcjonalności, czy też interfejsem użytkownika.

aplikacje bukmacherskie w polsce
5 najlepszych aplikacji mobilnych polskich bukmacherów

1. Aplikacja mobilna STS

Bukmacher STS (Star-Typ Sport) już od początku swojego istnienia stara się nadążać za wszelkimi trendami technologicznymi, nie tylko wprowadzając innowacyjne funkcje, ale i ulepszając swoją aplikację mobilną. Ta już teraz działa świetnie – pozwala typerom szybko odnaleźć się w interfejsie, ale też daje dostęp do wszystkich funkcji znanych z serwisu głównego bukmachera.

Zaletą aplikacji mobilnej STS jest fakt, że wszystko jest w niej zorganizowane w sposób bardzo uporządkowany i działa bardzo szybko. Zakładu można dokonać w zaledwie kilka sekund – podobnie szybkie jest dokonywanie wpłat na i wypłat z własnego konta. Do aplikacji można się zalogować w sposób bardzo sprawny – klasycznie (przy użyciu danych logowania), albo też za pośrednictwem odcisku palca czy skanu twarzy.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja STS jest jedną z nielicznych pozwalających na oglądanie darmowych transmisji meczów, po spełnieniu określonych przez bukmachera warunków. Dodatkowo po rejestracji na www.STS.pl mamy okazję otrzymać bonus 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Dodatkowo 1200 PLN bonusu i freebet 20 PLN za korzystanie z aplikacji STS. 

2. Aplikacja mobilna Fortuny

Jeśli mielibyśmy wskazać najbardziej bezpośredniego konkurenta wspomnianego STS, byłaby nim właśnie Fortuna – również pod kątem jej aplikacji mobilnej. Choć aplikacja Fortuny została zaprojektowana w zupełnie inny sposób, jest bardzo przyjemna w odbiorze i łatwa do opanowania. Pozwala na sięgnięcie po pełną ofertę tegoż bukmachera, wliczając w to zakłady przedmeczowe i na żywo.

Do aplikacji zalogujemy się w sposób klasyczny lub przy użyciu odcisku palca. Sama w sobie informuje nas na temat najważniejszych wydarzeń w spotkaniach, które typujemy oraz które obserwujemy, daje dostęp do intuicyjnej wyszukiwarki meczów, ale też pozwala na oglądanie darmowych transmisji spotkań sportowych dla wszystkich obstawiających. Zakład możemy złożyć w zaledwie kilka stuknięć w ekran. Co ważne, całość działa szybko i sprawnie – sprawdza się również w przypadku obstawianiu w formacie „na żywo”, w którym liczy się każda sekunda.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

3. Aplikacja mobilna Betclic

Aplikacja bukmachera Betclic nie bez powodu znalazła się na podium naszego zestawienia, gdyż typowanie na telefonie w Betclic jest bardzo dobrze rozwiązane. Podobnie, jak główny serwis tego bukmachera, również i ona prezentuje wszystko w sposób bardzo intuicyjny i przyjazny dla użytkownika – w szacie graficznej do złudzenia przypominającej tę właśnie z serwisu głównego. Aplikacja pozwala na korzystanie z pełni funkcjonalności znanych z tegoż serwisu, wszystko serwując w sposób wygodny i łatwo dostępny.

Logowanie do aplikacji Betclic odbywa się w sposób klasyczny, po wpisaniu właściwych danych – te są jednak zapamiętywane i nie trzeba ich podawać przy każdym jej uruchomieniu. Spośród funkcji zasługujących na szczególną uwagę wyróżnić można błyskawiczne płatności, bardzo dobrze działający match tracker (po części zastępujący transmisje na żywo dostępne u konkurencji), ale też możliwość przeglądania mnóstwa statystyk oraz pełnej historii kuponów.

4. Aplikacja mobilna forBET

forBET to kolejny bukmacher z bardzo sprawnie działającą aplikacją mobilną, intuicyjną, utrzymaną w podobnej stylistyce do jego serwisu głównego. podstawą jej działania jest dostęp do pełnej oferty bukmachera, w tym do typowania na żywo oraz przedmeczowego, sportów wirtualnych i „klasycznych”. Wyłącznie w obrębie jego aplikacji można też skorzystać z opcji cashback. Bonusy w aplikacjach mobilnych to częsty zabieg firm, który skutecznie w ten sposób namawiają do instalacji apek.

ewinner obstawianie na telefonia
eWinner aplikacja mobilna – typowanie na telefonie z bonusem

Do aplikacji zalogujemy się w standardowy sposób, podając nasze dane do logowania. Zostaną one zapamiętane, a system nie będzie nas prosił o ich podanie przy każdej kolejnej wizycie w obrębie aplikacji. Naturalnie rzecz biorąc całość wspiera powiadomienia push, informując nas nie tylko o zmianach w obstawianych przez nas meczach, ale też o promocjach i bonusach wyłącznie dla osób zarejestrowanych u bukmachera.

5. Aplikacja mobilna PZBuk

Z uwagi na fakt, że PZBuk na polskim rynku istnieje od stosunkowo niedawna, stara się przyciągnąć klientów do siebie różnymi sposobami. Jednym z nich jest bardzo dobrze działająca aplikacja mobilna, bliźniacza dla jego serwisu internetowego. Jako jeden z nielicznych, PZBuk przygotował specjalne promocje dla posiadaczy aplikacji mobilnej i wyłącznie dla nich.

W obrębie aplikacji mobilnej PZBuk możemy typować mecze zarówno w formacie przedmeczowym, jak i na żywo. W tym drugim przypadku dostępna jest usługa cash-out (pozwalająca wycofać się w czasie trwania spotkania i zgarnięcia tylko części wygranej). PZBuk jest kolejnym bukmacherem z ofertą na transmisje sportowe – ich oferta jednak obejmuje obecnie wyłącznie najpopularniejszą ligę koszykarską świata, NBA. Oglądanie jej jest darmowe dla osób posiadających przynajmniej złotówkę na wirtualnym saldzie.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Back to top button