Bonusy w aplikacjach mobilnych popularnych bukmacherów

Świat bukmacherski nie stoi w miejscu, a ciągle się rozwija – zachodzące w nim zmiany kształtują nie tylko zmienne preferencje typerów, ale też rozwój technologiczny oraz konkurencja, która na rynku polskim jest bardzo zażarta. Współcześnie duży nacisk kładzie się na aplikacje mobilne, starając się nie tylko uczynić je najbardziej funkcjonalnymi, ale też atrakcyjnymi i często pobieranymi. Dają one mnóstwo możliwości, pozwalając nie tylko typerowi na obstawianie, ale i bukmacherowi – na promowanie swoich usług i zwiększenie sprzedaży kuponów. Właśnie dlatego operatorzy zachęcają do ich instalacji, kusząc bonusami. To o nich kilka słów powiemy w tym wpisie.

bonusy bukmacherskie w aplikacji mobilnej
Bonusy w aplikacjach mobilnych popularnych bukmacherów

Podział bonusów w aplikacjach mobilnych polskich bukmacherów

Wśród kilkunastu działających na polskim rynku legalnie bukmacherów, każdy z nich daje dostęp do bonusów – to one stanowią bowiem główną ich broń w walce o klientów, zwłaszcza tych nowych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą. Główny podział zakłada:

  • bonusy ekskluzywne dla aplikacji – niektórzy bukmacherzy przygotowali specjalną ofertę dla tych, którzy zainstalują aplikację; bonusy te działają wyłącznie w jej obrębie (a ich wymagania zakładają zwykle korzystanie z niej);
  • bonusy dostępne w aplikacji i serwisie internetowym – większość bukmacherów stosuje ten model, pozwalając na korzystanie ze swoich bonusów (i decydowanie się na nie) z poziomu aplikacji i głównego serwisu internetowego;

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • brak bonusów w aplikacji – niektórzy bukmacherzy (choć o nich w tym artykule nie wspomnimy) nie dają dostępu do bonusów z poziomu aplikacji, pozwalając na korzystanie z nich wyłącznie w obrębie serwisu internetowego. Powoli jednak się od tego odchodzi.

Bonusy w aplikacji mobilnej STS

Aplikacja mobilna STS pozwala na korzystanie z wszystkich bonusów z obrębu oferty głównej tegoż bukmachera. Zaliczyć do tego można:

  • bonus powitalny – w jego ramach jesteśmy w stanie pozyskać nawet 1200 złotych, zależne od naszego pierwszego depozytu. Środki te trafią na konto bonusowe i będą musiały zostać 
  • freebet – darmowe środki na grę (29 PLN), bez większych zobowiązań, można pozyskać również w aplikacji mobilnej, korzystając z kodu promocyjnego BETONLINE. Można je wykorzystać również w obrębie tej aplikacji, do pobrania na stronie www.STS.pl.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niestety, Polski bukmacher STS nie przygotował dla swoich użytkowników żadnych promocji dostępnych wyłącznie w aplikacji mobilnej. Oba wspomniane wyżej bonusy, ale i wiele innych można jednak swobodnie obracać w jej obrębie, ale też wykorzystywać środki pozyskane za ich pośrednictwem.

Bonusy w aplikacji mobilnej Fortuny

Fortuna jest kolejnym bukmacherem, który nie przygotował specjalnej oferty bonusowej dla osób korzystających z aplikacji mobilnej FortunaDaje jednak dostęp do wszystkich bonusów ze swojej głównej oferty bonusowej, w tym do:

  • freebetu w wysokości 20 złotych, przyznawanego w postaci punktów w programie lojalnościowym (o nim za chwilę);
  • zakładu bez ryzyka do 200 złotych – bukmacher zwróci nam do 200 złotych, jeśli nasz pierwszy kupon okaże się przegrany;
  • bonusu od depozytu, podwajającego pierwszą wpłatę, nawet do 2000 złotych.
Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem

Dodatkowo na www.eFortuna.pl daje możliwość sięgnięcia po jej program lojalnościowy (po ukończeniu pełnej rejestracji, a zatem zweryfikowaniu własnego konta) – w jego obrębie za każde 2 złote wydane na kupon otrzymamy 1 punkt Fortuna Klub Plus. Punkty możemy wymieniać na dodatkowe bonusy lub darmowe pieniądze na grę. Ich zbieranie jest możliwe również w obrębie aplikacji.

Bonusy w aplikacji mobilnej Totolotka

Totolotek jest jednym z niewielu polskich bukmacherów, którzy dają możliwość sięgnięcia po bonus ekskluzywny dla aplikacji mobilnej, a zatem niedostępny w serwisie głównym tego bukmachera. Bonus ten podwaja naszą pierwszą wpłatę dokonaną właśnie za pośrednictwem aplikacji, dając nam nawet 49 złotych w darmowych środkach. Co ważne, bonus ten łączy się z głównym bonusem powitalnym bukmachera – jeżeli dokonujemy więc pierwszej wpłaty w wysokości do 500 złotych, otrzymamy główny bonus powitalny. Wtedy druga wpłata na konto, ale ta dokonana z poziomu aplikacji będzie promowała nas bonusem od aplikacji.

Warto wspomnieć, że Totolotek w obrębie swojej apki daje też dostęp do wszystkich innych bonusów proponowanych przez jego główny serwis internetowy. Wszystkie podlegają dokładnie takim samym zasadom.

Bonusy w aplikacji mobilnej PZBuk

Choć PZBuk jest bukmacherem, który na polskim rynku wciąż stawia swoje pierwsze kroki, jest też tym, który jako jeden z nielicznych wychodzi z ofertą bonusową ekskluzywną dla swojej aplikacji mobilnej PZbuk. Mowa o „zakładach kardio”, w których typuje się wystąpienie danego wydarzenia w ciągu najbliższych dziesięciu minut. Tyczy się to przede wszystkim strzelonej bramki w meczach piłkarskich. Okres obstawiania przez telefon podzielony został na cztery przedziały czasowe: następne 30 sekund, 1 minuta, 5 minut i właśnie 10 minut. Im wcześniej bramka zostanie strzelona, tym więcej wygramy.

Oprócz oferty na zakłady Kardio, w aplikacji mobilnej bukmachera możemy korzystać z innych bonusów tego bukmachera oraz jego programu lojalnościowego.

5 / 5. Ocen: 6

Zakłady bukmacherskie

Back to top button