Gdzie lepiej obstawiać? w aplikacji czy na komputerze?

Trendy na rynku bukmacherskim wciąż się zmieniają. Podczas gdy jeszcze kilkanaście lat temu prężnie działały punkty stacjonarne i to one stanowiły główne źródło dochodu polskich operatorów, później zostały wyparte przez Internet i zakłady dokonywane za pośrednictwem komputerów stacjonarnych. Dziś, w czasach, kiedy wszystko robi się zdalnie i w biegu, naturalnym jest, że zakłady wzajemne są proponowane również mobilnie. O dwóch formach ich występowania u polskich bukmacherów opowiemy w tym wpisie.

jak obstawiać mecze przez telefon
Gdzie lepiej obstawiać? w aplikacji czy na komputerze?

Zakłady bukmacherskie w przeglądarce na telefonie

Najbardziej klasycznym i najstarszym sposobem na proponowanie użytkownikom telefonów komórkowych i tabletów usług bukmacherskich jest oferowanie ich za pośrednictwem mobilnej wersji strony internetowej, dostępnej z poziomu przeglądarki. Ma to sporo plusów, głównym z których jest brak większych wymagań technologicznych (przeglądarkę posiada każdy, nawet mniej zaawansowany smartfon). Opcję tę docenią przede wszystkim osoby nieprzekonane do instalacji dodatkowych aplikacji, nieposiadające takiej możliwości (na przykład ze względu na brak miejsca w pamięci zewnętrznej) albo też niemające takiej potrzeby – na przykład dlatego, że po mobilne usługi bukmacherskie sięgają sporadycznie czy jednorazowo (na przykład w czasie wyjazdu).

Rozwiązanie przeglądarkowe to jednak również wady – nie wykorzystuje ono możliwości dawanych przez telefon, proponując dokładnie to, co strona główna bukmachera, w szacie graficznej dostosowanej do mniejszych ekranów. Nie daje też natychmiastowego dostępu do oferty bukmachera – konieczne jest uruchomienie przeglądarki, wpisanie w niej odpowiedniego adresu strony i dopiero zalogowanie się. Bez drogi na skróty, z komplikacjami w przypadku konieczności skorzystania z przeglądarki w nieco innym stylu.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zakłady bukmacherskie w aplikacjach mobilnych polskich operatorów

Aplikacja mobilna uchodzi za lepszą do proponowania usług bukmacherskich. Wynika to przede wszystkim z tego, że robi ona użytek z wszystkich możliwości sprzętowych współczesnych telefonów i tabletów. Ponadto zamyka wszystko, z czym wychodzi do swoich klientów bukmacher w jednym, bardzo wygodnym miejscu, nie tylko dając dostęp do pełnej jego oferty, ale też prezentując ją w sposób idealnie dopasowany do mniejszych ekranów. Tylko w jej obrębie można liczyć na:

  • powiadomienia push, które na bieżąco informują o wydarzeniach w obrębie obstawianych i obserwowanych przez nas spotkań, ale też dają nam znać o nowych akcjach promocyjnych;
  • więcej opcji logowania – nie musimy do tego używać loginu i hasła, zastępując je odciskiem palca czy skanem twarzy (zależnie od konkretnego bukmachera);
  • szybkość wpłat, wypłat i zakładów – w obrębie aplikacji wszystko odbywa się w zaledwie kilka stuknięć w ekran – bez zbędnych utrudnień i zbędnych kroków dodatkowych;
  • nieblokowanie innych usług – podczas gdy korzystanie z wersji przeglądarkowej utrudnia nam przeglądanie Intrnetu, aplikacja mobilna stanowi osobny twór, niekolidujący z żadną inną aplikacją (w tym również właśnie przeglądarką).
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Aplikacje mobilne bukmacherów wymagają instalacji w pamięci wewnętrznej telefonu czy tabletu. Działają wyłącznie w obrębie systemów operacyjnych, z myślą o których powstały.

Bukmacherzy z najlepszym podejściem do zakładów mobilnych

Choć na polskim rynku działa aktywnie kilkunastu bukmacherów, zaledwie kilku wyróżnia się na tle innych ofertą na obstawianie mobilne czy też bonusy na aplikacje mobilne. Poniżej przedstawiamy ich sylwetki, wyjaśniając, dlaczego warto zdecydować się właśnie na te aplikacje mobilne bukmacherów i czy warto tam właśnie obstawiać zakłady.

Typowanie na telefonie w STS

STS to najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju. Zainteresowanie nim wyjaśnia po części jego podejście do oferty, którą stara się przedstawić każdemu – odwiedzającym jego punkty stacjonarne, użytkownikom komputerów oraz właścicielom urządzeń mobilnym. W tym ostatnim przypadku robi to na każdy z dwóch dostępnych sposobów.

Podczas gdy wersja przeglądarkowa jego strony zamyka pełną ofertę znaną z jego głównego serwisu w obrębie uproszczonego interfejsu, aplikacja mobilna STS pozwala na znacznie więcej możliwości graczom, STS na telefonie spisuje się świetnie i dla wielu graczy to właśnie aplikacja jest wyborem numer jeden. Oferuje błyskawiczne powiadomienia push, dostęp do transmisji na żywo oraz logowanie skanem twarzy / odciskiem palca. Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony www.STS.pl, a z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymamy dodatkowo 29 PLN bez depozytu na obstawianie zakładów sportowych.

Typowanie na telefonie w Fortunie

Fortuna to kolejny bukmacher pozwalający klientom na wybór formy obstawiania mobilnego. Przeglądarkowa wersja mobilna jego serwisu odbija jego podstawową wersję 1:1, oferując dokładnie to, co ona w formie zminimalizowanej do potrzeb użytkowników mniejszych urządzeń.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem

Aplikacja mobilna Fortuny została zaprojektowana w bardzo przyjazny użytkownikowi sposób i wyposażona zarówno w podstawowe (jak powiadomienia push czy logowanie odciskiem palca), jak i bardziej zaawansowane funkcje, które ułatwiają codzienne typowanie. Jest też najwygodniejszym i najlepszym miejscem do oglądania darmowych transmisji na żywo.

Typowanie na telefonie w Betclic

Choć Betclic na telefon dostępny jest od dawna i daje dostęp do aplikacji oraz mobilnej wersji przeglądarkowej swojego serwisu, to na tę pierwszą kładzie nacisk. Stara się uczynić ją jak najszybszą, najczytelniejszą i najbardziej intuicyjną – i wychodzi mu to doskonale. Apka działa bardzo szybko i „robi swoją robotę”, pozwalając na sprawne typowanie, zarządzanie własnym kontem i czerpanie pełni z oferty tego bukmachera.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button