Aktualne promocje w LVBET i NobleBet

Każdy łowca promocji z pewnością doceni fakt, że również operatorzy zakładów wzajemnych wprowadzili je do swojej oferty. Nie trudno się temu dziwić, w końcu mogąc skorzystać z dodatkowych środków gracze chętniej typują, co jednoznacznie przekłada się na wynik bukmachera. Dzisiaj przedstawimy wam najciekawsze majowe promocje od LVBET.PL i NobleBet.

Aktualne promocje w LVBET i NobleBet

Promocje LVBET – maj 2021

W maju każdy nowy gracz może zgarnąć nawet 3353 zł w ramach bonusu powitalnego, jednak o tym dowiesz się więcej w osobnym artykule. Gracze, którzy już posiadają konto nie muszą się jednak martwić, że zostaną pominięci. Mogą wybierać spośród poniższych ofert:

Bezpieczny kupon 5+

Zgodnie z zapisami regulaminu oferta będzie trwała aż do odwołania. Aby aktywować bonus należy wytypować zakład za kwotę min. 20 zł z minimalnym kursem 3.00. Co zyskuje gracz?

Przy kuponie kombi powyżej 5 zdarzeń możesz liczyć na zwrot do 50 zł, nawet jeżeli nie wejdzie Ci jedno zdarzenie. Bonus zostaje przyznany w poniedziałki, a do ustalenia jego wysokości uwzględnia się pierwszy kupon z danego tygodnia, który spełnia warunki oferty.

50 zł od LVBET

Promocja skierowana jest w szczególności do wiernych kibiców Unii Leszno, którzy zakupili karnet na sezon żużlowy 2021. Gracz, który prześle do operatora screen lub zdjęcie biletu może liczyć na dodatkowe 50 zł, które można wykorzystać w ciągu 30 dni od aktywowania kuponu.

Esports zwrot 100zł

Oferta skierowana do tych graczy, którzy preferują wydarzenia z kategorii e-sportu. Każdy typer, który dokona obrotu za kwotę minimum 500zł może liczyć na dodatek w wysokości 100zł. Co ważne, tydzień liczony jest od czwartku do środy.

Promocje NobleBet – maj 2021

Również NobleBet.pl dba o to, by stali klienci mogli skorzystać z ciekawych promocji. Nowi gracze mają szasnę zgarnąć nawet 2020zł bonusu na start, którego ostateczna wartość zależy od wysokości wpłacanych depozytów. Jednak operator nie zapomina o swoich stałych klientach. Spośród tych aktywnych, na największe zainteresowanie zasługują, w naszej ocenie, takie pozycje jak:

Luksusowe AKO+

Każdy gracz, który postawi kupon z min. 3 selekcjami, dla których kurs będzie wynosił min. 1.30 może liczyć na podwyższenie kursu całkowitego od 5% do nawet 100% (od 3 do 14 selekcji). Warto jednak pamiętać o bezpiecznej grze, ponieważ kupony te nie mogą być realizowane w opcji cash outu.

Top Betbuilder

Ta promocja jest już na końcówce, planowany termin jej zakończenia przypada na 31.05.2021 ale warto wziąć w niej udział. Z oferty może skorzystać każdy graczy, który postawił przynajmniej jeden zwycięski kupon z BetBuildera za min. 50zł. Gracz, który w danym tygodniu obstawił najwyższy kupon wygrywa 1000zł bonusu. Trzeba się jednak spieszyć, bo w każdym tygodniu uwzględnia się tylko pierwszych 10 kuponów.

Cash-out Luksus na jaki zasługujesz

Doskonała propozycja dla bezpiecznych graczy, która pozwala dokonać rozstrzygnięcia jeszcze przed zakończeniem rozgrywek. Trzeba jednak stale śledzić oferty cash-outu, ponieważ ten nie jest dostępny dla każdego zakładu.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button