Typowanie na telefonie – jak obstawiać w aplikacji mobilnej?

Polski rynek bukmacherski bez wątpienia jest jednym z najbardziej konkurencyjnych, ale i najciekawszych z perspektywy typera. Ten bowiem – dzięki owej konkurencji – ma ogromny wybór nie tylko jeśli chodzi o bukmacherów z najlepszą ofertą kursową, ale i pod względem operatorów prezentujących tę ofertę w sposób najbardziej dla niego atrakcyjny. Już od wielu lat widać skłanianie się klientów ku typowaniu za pośrednictwem urządzeń mobilnych – to właśnie na nim skupimy się w tym krótkim poradniku, wyjaśniając, jakie opcje takiego typowania dają klientom bukmacherzy i który z nich pod tym względem radzi sobie najlepiej.

Typowanie zakładów na telefonie
Typowanie na telefonie – jak obstawiać w aplikacji mobilnej?

Typowanie na telefonie – jakie opcje na nie dają bukmacherzy?

Typowanie spotkań sportowych na urządzeniu mobilnym nie jest tak prostolinijne, jak mogłoby się wydawać i podczas gdy wszyscy bukmacherzy działający na naszym rynku dają taką możliwość, robią to na dwa różne sposoby:

  • poprzez mobilną wersję swojego serwisu internetowego, możliwą do odwiedzenia z poziomu przeglądarki internetowej. Choć opcja ta nie daje dostępu do dodatkowych funkcjonalności i nie wykorzystuje możliwości dawanych bukmacherom właśnie przez urządzenia mobilne, stanowi dobre rozwiązanie dla osób z jakichkolwiek względów niemogących zainstalować aplikacji, albo też potrzebujących zaledwie jednorazowego dostępu do oferty konkretnego bukmachera;
  • przez aplikację mobilną – ta powstała z myślą o telefonach i tabletach i wykorzystuje w całości dawane przez nie możliwości, oferując dostęp do funkcjonalności zintegrowanych z konkretnym urządzeniem, ale też pozwalając na stały dostęp do niej – bez konieczności logowania się przy każdym wejściu.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Choć drogi do oferowania usług bukmacherskich są dwie, operatorzy często sięgają po obie, chcąc trafić w gusta wszystkich swoich klientów (tych już korzystających z ich usług oraz tych, którzy jeszcze nie mieli ku temu okazji).

Typowanie na telefonie krok po kroku

Typowanie w obrębie urządzeń mobilnych nie jest trudne i sprowadza się do wykonania zaledwie kilku kroków. W obrębie przeglądarkowych wersji mobilnych bukmacherów odbywa się ono w klasyczny sposób, identyczny z tym obecnym  komputerach stacjonarnych. Drobnych różnic można upatrywać w aplikacjach mobilnych bukmacherów, w których wygląda to następująco:

  1. Rejestrujemy lub logujemy się u bukmachera – obie rzeczy możemy zrobić w obrębie aplikacji, przy czym zalogowanie często odbywa się nie tylko w klasyczny sposób, ale też za pośrednictwem odcisku palca czy skanu twarzy.
  2. Wpłacamy środki na konto – nie korzystając z pośredników płatności nie będziemy musieli opuszczać aplikacji.
  3. Znajdujemy spotkanie, które chcemy obstawiać – w większości aplikacji możemy posłużyć się wyszukiwarką. Istnieje też możliwość przejścia do konkretnego turnieju czy ligi, w klasyczny sposób.
  4. Obstawiamy, korzystając z wybranej przez nas opcji bukmacherskiej.
ewinner obstawianie na telefonia
eWinner aplikacja mobilna – typowanie na telefonie z bonusem

Po założeniu kuponu, jeszcze przed jego opłaceniem, zawsze weryfikujmy jego zawartość – na telefonie bardzo łatwo o pomyłkę i stuknięcie nie w tę opcję, w którą się celowało.

Typowanie na telefonie u bukmachera STS

Najpopularniejszy bukmacher w Polsce, STS, daje nam możliwość skorzystania z obu opcji na obstawianie w urządzeniach przenośnych. W przeglądarkowej wersji mobilnej swojego serwisu proponuje bardzo podobną szatę graficzną, do jej pierwowzoru, z elementami dostosowanymi do bycia wyświetlanymi na mniejszych ekranach. Choć nie oferuje przy tym możliwości sięgania po dodatkowe funkcjonalności powiązane z telefonami czy tabletami, pozwala na skorzystania z pełnej oferty – również na usługi dodatkowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aplikacja bukmachera STS należy do tych zdecydowanie najlepiej zaprojektowanych. Nie dość bowiem, że daje wygodny dostęp do pełnej oferty operatora, to jeszcze pozwala na szybkie logowanie odciskiem palca lub skanem twarzy, dostęp do powiadomień push, możliwość dokonywania szybkich wpłat i wypłat, sięgania po transmisje meczów i wiele innych. Aplikację STS można pobrać bezpłatnie ze strony www.STS.pl. Kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu to „BETONLINE„.

Typowanie na telefonie u bukmachera Fortuna

Model prezentowania swojej oferty użytkownikom mobilnym u bukmachera Fortuna jest bliźniaczy do tego wykorzystywanego przez STS. Bukmacher Fortuna zdecydował się na dwutorowość – daje dostęp do przeglądarkowej wersji mobilnej swojego serwisu z wszystkim, co oferuje jego stacjonarna wersja (ale bez dodatkowych funkcjonalności) oraz świetnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej.

W obrębie tej drugiej znaleźć można pełną ofertę buka, ale też takie funkcje, jak powiadomienia push, błyskawiczne zakłady czy możliwość personalizacji ulubionych turniejów czy wydarzeń sportowych. Aplikacja ze strony www.eFortuna.pl to też najlepsze miejsce do oglądania transmisji sportowych na żywo (w szczególności Ekstraklasy i 1. Ligi, na które posiada wyłączność).

Typowanie na telefonie u bukmachera Betclic

Choć Betclic daje swoim mobilnym odbiorcom wyłącznie jeden sposób na korzystanie z jego oferty „w biegu”, dopracował go niemal do perfekcji. Aplikacja Betclic, o której mowa, jest intuicyjna, przejrzysta i działa piorunująco szybko. Nie zawala nas funkcjonalnościami, oferując wyłącznie to, co niezbędne do korzystania z pełnej oferty bukmachera. Robi to zgodnie z wszystkimi zasadami UX (User Experience), stanowiąc świetną opcję do obstawiania na telefonie czy tablecie.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button