Aplikacja mobilna bukmachera PZBuk – jak pobrać?

PZBuk to jeden z bukmacherów działających na rynku od stosunkowo niedawna. Swoje usługi zaczął świadczyć w 2018 roku i od tego czasu rozwija się w bardzo szybkim tempie, konkurując ze znacznie bardziej doświadczonymi operatorami swoją ofertą kursową, przystępnością serwisu internetowego oraz rozwiązaniami technologicznymi, które docenią zwłaszcza bardziej wymagający typerzy. Jednym z tych ostatnich jest jego aplikacja mobilna, na której podstawowych funkcjonalnościach skupimy się w tym krótkim przeglądzie.

jak pobrać aplikacje pzbuk
PZbuk aplikacja mobilna do obstawiania meczów na telefonie

Funkcje dostępne w aplikacji mobilnej bukmachera PZBuk

Aplikacja mobilna oferowana przez bukmachera PZBuk stara się zaopatrzyć nas we wszelkie funkcjonalności usprawniające obstawianie i sięganie po ofertę bukmachera. Kilka z tych najważniejszych przedstawiamy poniżej.

Powiadomienia push

Inteligentne powiadomienia informują nas o przebiegu spotkań, które obserwujemy oraz ważnym elementom oferty bukmachera na bieżąco. Nawet jeśli nie przebywamy obecnie wewnątrz aplikacji.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Transmisje sportowe

PZBuk jest jednym z nielicznych bukmacherów z ofertą na transmisje meczów w ramach aplikacji mobilnej. Choć obecnie daje dostęp jedynie do koszykówki (a konkretnie – do ligi NBA), można się spodziewać, że jego oferta pod tym kątem będzie się poszerzać. Tak jak ma to miejsce w STS na telefonie, gdzie obejrzeć możemy setki meczów na żywo.

Szybkie zakłady

Dzięki właściwej strukturze aplikacji, zaledwie kilka stuknięć w ekran wystarczy, aby złożyć zakład. Sprawność procesu odczują zwłaszcza ci, którzy obstawiają w modelu „na żywo” lub też oglądają na telefonie meczyki online.

Błyskawiczne płatności

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej PZBuka doładujemy swoje wirtualne saldo w przeciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund – jeśli nie skorzystamy przy tym z usług pośrednika płatności, wszystko odbędzie się w jej obrębie. Podobnie ma się sprawa z wypłatami zgromadzonych środków, odbywającymi się bardzo sprawnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonusy w aplikacji mobilnej PZBuk

W obrębie aplikacji mobilnej bukmachera PZBuk możemy sięgać po wszystkie bonusy znane z serwisu głównego tego bukmachera. Na ich czele znajduje się bonus powitalny w postaci cashbacku do 200 złotych – firma zwróci nam maksymalnie tyle pieniędzy za nasz pierwszy zakład, jeśli ten okaże się przegrany. Co ciekawe, zrobi to w postaci środków na grę niepodlegającym obrotowi. Choć musimy je przeznaczyć na kolejny zakład, ewentualną wygraną z niego będziemy mogli od razu wypłacić na konto w banku.

W ofercie bonusowej bukmachera znalazło się miejsce również na bonus (a ściślej rzecz ujmując: opcję bukmacherską) obecny wyłącznie w ramach aplikacji mobilnej. Mowa o tak zwanych „Zakładach Kardio”, w którym typujemy dane zdarzenie, które ma nastąpić w przeciągu nadchodzących 30 sekund / minuty / 5 minut / 10 minut (zazwyczaj chodzi o strzelenie bramki). Zakłady bukmacherskie tego typu są opcją w spotkaniach z oferty „na żywo”. Im dłuższy czas na wystąpienie, tym większa jest potencjalna wygrana (typując w perspektywie 10 minut mamy mniejszą pewność, czy dana drużyna strzeli gola, aniżeli przy typowaniu na nadchodzące 30 sekund, którego podejmujemy się zazwyczaj już w czasie sytuacji pod bramką którejś z drużyn).

Instalacja aplikacji mobilnej PZBuk

Aplikacja PZBuk podobnie jak Betclic na telefon dostępna jest w wersji na urządzenia przenośne z systemami iOS oraz Android. O ile instalacja tej pierwszej odbywa się w sposób najbardziej standardowy (jest ona dostępna w obrębie App Store – oficjalnego sklepu cyfrowego Apple), w przypadku tej drugiej mamy do czynienia z bardziej skomplikowaną sytuacją. Wszystko ze względu na to, że Google nie zezwala na obecność jakiejkolwiek formy hazardu (a tym, chcąc nie chcąc, zakłady wzajemne są) na łamach jego platformy dystrybucji cyfrowej. Istnieje jednak jej obejście, wymagające od nas podjęcia się następujących kroków:

betfan darmowe bonusy
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem
  1. Zezwolenia na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – stosowną opcję możemy zaznaczyć w zakładce „Bezpieczeństwo” (często zwanej też „Zabezpieczeniami”) w ustawieniach naszego telefonu.
  2. Pobrania pliku instalacyjnego – należy zadbać o wykorzystanie do tego wyłącznie oficjalnej strony bukmachera. Plik ma format .apk.
  3. Zainstalowania wspomnianego pliku po prostu poprzez jego otwarcie. Jeśli nie zamknęliśmy powiadomienia o pomyślnym jego pobraniu, możemy stuknąć w nie, by rozpocząć proces instalacyjny. Jeśli to zrobiliśmy, przejdźmy do historii pobranych plików w przeglądarce lub do dowolnego menedżera plików.

Uwaga! Po instalacji aplikacji zaleca się ponowne zabronienie instalacji aplikacji z nieznanych źródeł – dla własnego bezpieczeństwa.

Czy korzystanie z aplikacji bukmachera PZBuk jest darmowe?

Tak, obstawianie przez aplikacji mobilne tego operatora nie wiąże się z koniecznością ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Czy aby korzystać z aplikacji bukmachera trzeba zweryfikować swoje konto?

Weryfikacja nie jest konieczna do korzystania z aplikacji tuż po rejestracji – podobnie, jak w serwisie głównym początkowo tworzone jest konto tymczasowe. Konieczność zweryfikowania go pojawia się po wyczerpaniu jego limitów.

Jakie są wymagania sprzętowe aplikacji PZBuk?

Aplikacja mobilna bukmachera PZBuk w wersji na urządzenia z systemem iOS wymaga posiadania go w wersji co 13.0 (lub większej). Operator nie doprecyzował wymagań edycji na urządzenia z Androidem na pokładzie.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Back to top button