Aplikacja mobilna LVBet

LV Bet jest jednym z popularniejszych zawodników na polskiej scenie bukmacherskiej. Swoje usługi świadczy od 2016 roku i jest firmą w pełni polską, z głównym biurem osadzonym w Katowicach. Jako taka bardzo ambitnie podchodzi do konkurowania z innymi, często kilkukrotnie przewyższających ją kapitałem bukmacherów, starając się zaoferować ciekawsze od nich promocje i bonusy, wyższe kursy bukmacherskie oraz lepsze od innych rozwiązania technologiczne. Pod tymi ostatnimi znaleźć możemy również jego aplikację mobilną, o której nieco więcej powiemy w naszym artykule.

Aplikacja mobilna LV Bet
Aplikacja mobilna LV Bet – jak obstawiać zakłady?

Jak obstawiać w aplikacji mobilnej bukmachera LVBet?

Bukmacher LV Bet swoją aplikację przygotował z myślą o najbardziej wymagających typerach. Przy jej projektowaniu postarał się połączyć prostotę interfejsu z ogromem różnych przydatnych funkcji. Część z nich przedstawiamy poniżej. Aplikacja daje oczywiście dostęp do pełnej oferty zakładów prematch i na żywo bukmachera.

Powiadomienia Push

Za pomocą błyskawicznie pojawiających się (bez zbędnych opóźnień) powiadomień push bukmacher informuje nas na temat wszystkiego, co może się dla nas okazać ważne, w tym między innymi o:

  • strzeleniu bramki w meczu, który obserwujemy lub typujemy,
  • nadchodzącym spotkaniu, które obserwujemy lub obstawiliśmy,
  • konieczności weryfikacji danych,
  • specjalnych ofertach promocyjnych.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Powiadomienia działają oczywiście również wtedy, gdy nie korzystamy z aplikacji, a nawet mamy wygaszony telefon.

Match Tracker LVBet

Match Tracker to opcja zastępująca transmisje meczów (dostępne wyłącznie u wybranych bukmacherów). Dzięki niej jesteśmy w stanie oglądać wizualizacje wszystkich wydarzeń sportowych rozgrywanych i obstawianych w modelu na żywo. Są one bardzo przyjemnie wykonane i, wbrew pozorom, niezwykle dokładne – możemy się nimi posiłkować w czasie obstawiania, aby mieć wgląd na to, co dzieje się na boisku.

Rapid Pay

W ramach aplikacji mobilnej możemy dokonywać błyskawicznych wpłat i wypłat. Podczas gdy jest kwestią sekund, gdy te pierwsze trafią na nasze wirtualne saldo, wypłaty pojawiają się na koncie bankowym nawet w 10 minut.

Cash-out

Typując, często będziemy chcieli poczuć się bezpieczniej i rozwiązać zakład przed zakończeniem spotkania, zgarniając tylko część wygranej (albo nie tracąc całości stawki). Taką możliwość daje nam Cash-out.

Instalacja aplikacji LVBet na urządzeniach z systemem iOS

Aplikacja bukmachera LVBet jest dostępna na łamach oficjalnego sklepu App Store. W związku z tym jej instalacja przebiega dokładnie tak, jak instalacja jakichkolwiek aplikacji w obrębie systemu iOS. Aby ją przeprowadzić, musimy:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  1. Wejść do aplikacji App Store, będącej „sklepem” z apkami na iOS-a.
  2. W wyszukiwarce wpisać nazwę aplikacji – wystarczy podać „LV Bet”, by naszym oczom ukazała się ta przez nas pożądana.
  3. Pobrać aplikację – wystarczy, że klikniemy w odpowiedni przycisk. Ta nie tylko się pobierze, ale i zainstaluje, stając się gotowa do użycia.

Instalacja aplikacji LVBet na urządzeniach z systemem Android

Przed większą ilością komplikacji z instalacją stają posiadacze urządzeń z systemem Android na pokładzie. Wynika to przede wszystkim z regulaminu Google’a. Jeżeli zatem chcą zainstalować aplikację, muszą:

  1. Wejść do ustawień telefonu, a następnie do zakładki „Bezpieczeństwo” lub „Zabezpieczenia”. Tam konieczne będzie zezwolenie na instalację aplikacji ze źródeł innych niż sklep Google Play (tak zwanych „nieznanych źródeł”. Jeżeli nie mamy takiej opcji, rozwińmy ustawienia dodatkowe (wszystko zależy od tego, z której wersji systemu korzystamy).
  2. Pobrać aplikację bukmachera wyłącznie z jego oficjalnej strony internetowej.
  3. Zainstalować aplikację – na urządzenie trafi plik lvbet.apk, który musimy otworzyć – możemy to zrobić z poziomu powiadomień (jeśli nie zamknęliśmy powiadomienia o pobranym pliku), z historii pobierania przeglądarki lub dowolnego menedżera plików.
betfan darmowe bonusy
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem

Pamiętajmy, aby po pomyślnie zakończonej instalacji ponownie zablokować instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. Jest to opcja mająca na celu podnoszenie naszego bezpieczeństwa i nieinstalowanie aplikacji, których pochodzenie i bezpieczeństwo może być dla nas wątpliwe.

Czy aplikacja mobilna LVBet jest darmowa?

Tak. Za korzystanie z aplikacji mobilnej nie zapłacimy ani grosza – niezależnie od tego, czy będziemy jej używali jako głównego narzędzia do typowania, czy też zaledwie opcji pomocniczej.

Dlaczego aplikacji nie ma na Google Play?

Wynika to z faktu, że Google zabrania umieszczania w obrębie jego sklepu z aplikacjami czegokolwiek, co ma bliski związek z hazardem. Zakłady wzajemne takowym są. Z uwagi na otwartą architekturę systemu, możemy jednak zainstalować aplikację „sposobem” – prezentujemy go powyżej.

Czy w aplikacji mobilnej bukmachera można korzystać z bonusów?

Tak, każdy bonus oferowany przez bukmachera w obrębie jego serwisu głównego jest możliwy do wykorzystania, pozyskania i obrócenia w obrębie jego aplikacji mobilnej. W tym momencie LV Bet nie oferuje bonusów ekskluzywnych dla posiadaczy aplikacji mobilnej.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button