Jak obstawiać mecze na telefonie? – przewodnik dla początkującego typera

Czasy się zmieniają, a nowoczesne technologie powoli wkradają się do naszego dnia codziennego. Dziś już nikogo nie dziwi korzystanie z najbardziej skomplikowanych programów, ale i Internetu „w biegu” – w pociągu, w szkole, w pracy. Słowem: wszędzie, gdzie tylko nie mamy dostępu do własnego komputera. Postęp technologiczny dotknął również branży bukmacherskiej, która wręcz musiała dostosować się do potrzeb rynku i zaoferować typerom możliwość obstawiania z urządzeń, które towarzyszą im znacznie częściej, niż komputery. Po jakie rozwiązania sięgnęła większość z nich? Jak obstawiać mecze na telefonie? Na tym skupimy się w naszym przewodniku.

jak obstawiać zakłady przez telefon?
Jak obstawiać zakłady przez telefon?

Sposoby prezentowania oferty na urządzeniach mobilnych

Bukmacherzy różnie podchodzą do przedstawiania swojej oferty w obrębie urządzeń mobilnych (telefonów i tabletów). Współcześnie dają dostęp do dwóch podstawowych opcji:

 • mobilnej wersji swojego serwisu – ta jest dostępna z poziomu przeglądarki internetowej uruchamianej na telefonie czy tablecie i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji;
 • aplikacji mobilnej – ta wymaga od operatora znacznie większego trudu, ale daje zarówno jemu, jak i nam wiele funkcjonalności, z których możemy korzystać, a po które nie jesteśmy w stanie sięgnąć w mobilnej wersji przeglądarkowej jego serwisu.

Część bukmacherów daje możliwość sięgania po obie te opcje. Jest to rozwiązanie optymalne, bo trafia w gusta absolutnie wszystkich typerów. Aplikacje mobilne bukmacherów to już nie jest nowość, gdyż każdy z bukmacherów musi posiadać w swojej ofercie apkę do typowania przez telefon, tego oczekują od firm gracze.

Jak wygląda typowanie meczu w aplikacji mobilnej?

Podczas gdy typowanie w mobilnej wersji serwisu internetowego bukmachera przebiega dokładnie w taki sam sposób, jak w obrębie jego głównego serwisu internetowego, w dedykowanej aplikacji mobilnej może wyglądać zgoła odmiennie. Zazwyczaj podąża za tym schematem:

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

 1. Rejestrujemy się u bukmachera – jeśli nie mamy u niego konta, musimy je założyć. W aplikacji mobilnej to kwestia kilku chwil – przez cały proces jesteśmy przeprowadzani za rękę.
 2. Dokonujemy pierwszej wpłaty – pamiętajmy, że to od niej zależy zwykle wysokość bonusu powitalnego. Pierwszej wpłaty dokonamy na wiele różnych sposobów – w aplikacji proces ten został uproszczony do maksimum i przebiega praktycznie błyskawicznie.
 3. Odnajdujemy interesujące nas spotkanie – możemy przy tym skorzystać z wyszukiwarki (choć nie w każdej aplikacji jest ona dostępna), albo też znaleźć je w kategoriach, będących zazwyczaj dyscyplinami.
 4. Wybieramy interesującą nas opcję bukmacherską – stawiać możemy nie tylko na wygraną któregoś z zespołu, ale i na wiele innych rzeczy. Wybieramy konkretną opcję, sprawdzamy kurs na nią i stukamy w nią, by znalazła się w obrębie naszego kuponu.
 5. Sprawdzamy kupon i opłacamy go – jeśli do kuponu nie chcemy dodać kolejnego zakładu (jest taka możliwość), weryfikujemy jego obecny stan, stukając w odpowiedni przycisk. Nie akceptujmy go ślepo – będąc w biegu i korzystając z niewielkiego ekranu, istnieje ryzyko pomyłki.

Obstawianie na telefonie u bukmachera STS

STS jest obecnie najpopularniejszym bukmacherem w Polsce. Swoją niezachwianą pozycję na szczycie rodzimego podium zawdzięcza nie tylko swojej szerokiej ofercie, ale i podejściu do aktualnych potrzeb typerów – również pod kątem oferowania swoich usług w obrębie telefonów i tabletów, gdyż STS na telefonie spisuje się znakomicie, a opinie o aplikacji bukmachera STS są chyba najlepsze ze wszystkich buków online. 

Operator poszedł w dwie strony – daje dostęp do potężnej aplikacji mobilnej, ale i mobilnej wersji przeglądarkowej. Podczas gdy ta druga nie daje dostępu do mnóstwa ciekawych funkcjonalności, spełnia swoją rolę – pozwala na korzystanie z każdego aspektu oferty bukmachera www.STS.pl, w tym jego usług specjalnych, które sa bardzo popularne w internecie (jak chociażby gry karciane Betgames). Aplikacja mobilna z kolei, oprócz prezentowania pełnej oferty, pozwala dodatkowo między innymi na:

 • logowanie odciskiem palca / skanem twarzy,
 • dostęp do powiadomień push,
 • szybkie wypłaty i wpłaty wewnątrz aplikacji,
 • dostęp do wysokiej jakości transmisji sportowych.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie na telefonie u bukmachera Fortuna

Fortuna działa w bardzo podobny sposób do przedstawionego wyżej jej głównego konkurenta. Daje zatem dostęp do świetnie zorganizowanej aplikacji mobilnej, uchodzącej za najlepszą na rynku, ale też do mobilnej wersji swojej strony głównej. Ta pierwsza daje o wiele więcej pod kątem funkcjonalności (jak szybkie logowanie odciskiem palca czy powiadomienia push), acz ta druga pozwala na komfortowe przeglądanie pełnej jej oferty www.efortuna.pl, bez instalacji dodatkowego oprogramowania, szybko i sprawnie. Fortuna żadnej z tych opcji nie limituje, a raczej stara się obie wykorzystać do granic możliwości.

Obstawianie na telefonie u bukmachera Betclic

Betclic jest jednym z popularniejszych bukmacherów, jednak podchodzi do swojej oferty dla użytkowników mobilnych nieco inaczej. Oferuje bowiem dostęp wyłącznie do aplikacji mobilnej Betclic. Ta jednak została stworzona z myślą o jej lekkości – zajmuje niedużo, a wyposażona została we wszelkie funkcjonalności, których moglibyśmy od niej oczekiwać. Co ważne aplikacja www.betclic.pl, wygląda i działa w sposób intuicyjny, nie odciągając uwagi od typowania zbędnymi elementami upiększającymi oraz elementami, które nie musiałyby się w niej znaleźć. Dokładnie tak, jak serwis główny tego bukmachera.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Back to top button