IntelliScreen – koniec z gasnącym ekranem!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zacząć czytać artykuł w mobilnej przeglądarce internetowej, by po kilku chwilach ujrzeć jedynie gasnący ekran smartfona? Jeśli odpowiedziałeś na to pytanie twierdząco, bądź zdarzyła Ci się kiedyś podobna historia, to z całą pewnością powinieneś przeczytać ten wpis, gdyż przedstawimy w nim bardzo dobrą użytkową aplikację nazwaną IntelliScreen.

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, że programów umożliwiających wstrzymywanie automatycznego wyłączania się ekranu jest w Google Play sporo. IntelliScreen jest jednak narzędziem, dzięki któremu będziecie mogli sprawić, że wyświetlacz Waszego smartfona będzie gasł niemal tylko i wyłącznie wtedy, gdy naprawdę będziecie tego chcieli. Brzmi ciekawie? No to czytajcie dalej.

Tak jak już wspomnieliśmy, IntelliScreen pozwala nam na wstrzymanie opcji automatycznego wygaszania ekranu w momencie używania jednej z wybranych przez nas aplikacji. Poza tym dzięki programowi stworzonemu przez PyroByte Studio nie musimy martwić się, że zgaśnie nam smartfon, gdy będziemy akurat pisać sms-a albo podłączymy telefon do stacji dokującej. Wszystko to, oczywiście, tylko i wyłącznie wedle naszych upodobań.

Co bardzo ważne, w opisywanej przez nas aplikacji możemy ustawić czas, po jakim ekran ma zacząć przygasać. Możemy więc, na przykład, zdecydować, że gdy wysyłamy e-mail smartfon ma być podświetlony do momentu upłynięcia 5 minut od naszej ostatniej aktywności (np. dotknięcia ekranu). Według nas, jest to naprawdę przydatna opcja.

Na koniec warto wspomnieć także o tym, że IntelliScreen bardzo dobrze współpracuje z czujnikiem ruchu w telefonach. Dzięki temu możemy, na przykład, zdecydować, by ekran w naszym urządzeniu gasł, gdy będzie ono znajdować się w pionie.

Poza tym, że aplikacja od PyroByte Studio jest niezwykle przydatna możną ją pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Jeśli więc macie problem z gasnącym non-stop ekranem, bez wątpienia powinniście zaopatrzyć telefon w IntelliScreen.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button