Tablica.pl pojawiła się w Google Play i AppStore

Jeżeli odwiedzasz często serwis Tablica.pl, w którym można przeglądać i – rzecz jasna – zamieszczać lokalne ogłoszenia, to z pewnością ucieszy Cię fakt, iż w Google Play i AppStore dosłownie kilka dni temu pojawiła się mobilna aplikacja dedykowana jednemu z portali grupy Allegro. Jeżeli jesteście ciekawi, co można znaleźć we wspomnianym przez nas programie służącym do robienia nowoczesnych zakupów, to zachęcamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu.

Opisywana w tym wpisie aplikacja Tablica.pl została stworzona w taki sposób, by korzystanie z niej było proste. Widać to już przy jej pierwszym uruchomieniu. Ekran główny wita nas kilkunastoma ikonkami, pod którymi kryją się kategorie aukcji. Do wyboru są te same działy, co w tradycyjnej wersji portalu Tablica.pl, a więc, między innymi, Motoryzacja, Moda, Elektronika oraz uwielbiane przez niektórych „Oddam za darmo” i „Zamienię”.

Przeglądanie ofert zamieszczonych na Tablicy nie powinno nikomu sprawić żadnych kłopotów. Po wyborze kategorii i podkategorii zamieszczone przez użytkowników przedmioty przeglądamy w taki sposób, jak w aplikacji Allegro. Wyświetla więc nam się jedno zdjęcie danego przedmiotu, jego cena oraz data wystawienia. Oczywiście, istnieje opcja ścisłego określenia parametrów interesującej nas rzeczy. Dzięki temu, na przykład, w podkategorii z tabletami możemy wyszukiwać sobie tylko te, na które możemy sobie pozwolić finansowo.

W opisywanej aplikacji spodobała nam się bardzo opcja umożliwiająca dodawanie ogłoszenia z telefonu, dzięki której bez konieczności włączania komputera możemy wystawić na sprzedaż zalegający nam w pokoju przedmiot. Co ciekawe, w programie dostępny jest nawet przycisk uruchamiający aparat w naszym smartfonie. Pozwala on na zrobienie zdjęcia sprzedawanej przez nas rzeczy w prosty i niezwykle wygodny sposób.

Oczywiście, nie mogło w narzędziu mobilnym od Tablicy.pl zabraknąć również opcji wyszukiwania ogłoszeń z naszej najbliższej okolicy, która korzysta z GPS.

Najnowszy mobilny program od grupy Allegro możecie pobrać zupełnie za darmo zarówno z Google Play, jak i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button