LogicBall – polska gra logiczna idealna na wolną chwilę

Być może znudziły Wam się już zainstalowane w Waszych smartfonach gry logiczne i zaczęliście poszukiwania nowej produkcji, która będzie w stanie od czasu do czasu zmusić Was do intensywniejszego myślenia. LogicBall jest polską pozycją, która znakomicie zabija nudę, a do tego pozwala rozruszać szare komórki. Może to więc właśnie jej zainstalowanie powinniście poważnie rozważyć?

W grach logicznych najbardziej podoba nam się chyba to, że są skomplikowane w swojej prostocie. W końcu bardzo często zdarza się, iż produkcje są na tyle proste, że omówienie ich zasad zajmuje mniej niż minutę, natomiast z ich przejściem trzeba męczyć się nie minuty, nie godziny, a nawet dni bądź tygodnie (oczywiście z przerwami ;)).

LogicBall na pewno należy do aplikacji z łatwymi do zrozumienia zasadami. W opisywanej przez nas grze chodzi bowiem po prostu o to, by umieścić zieloną kulkę w dziurze. Problem jest jednak taki, że kulka poruszać się może jedynie po linii prostej aż do momentu, w którym w coś uderzy. Musimy więc w taki sposób odbijać się od elementów swego rodzaju labiryntu, aby ostatecznie piłeczka znalazła się u celu.

Szczerze powiedziawszy, nie wiemy dokładnie, ile poziomów oferuje gra zaprojektowana przez DMK Games. Po pierwszym uruchomieniu aplikacji od razu przeszliśmy pierwszych pięć plansz. Niestety, problem zaczął się z levelem szóstym i do tej pory  jeszcze nie udało nam się go rozwiązać. Biorąc więc pod uwagę wysoki poziom trudności, można dojść do wniosku, że przejście LogicBall na pewno zajmie Wam kilka dobrych godzin.

Warto wspomnieć o tym, że autorzy gry logicznej z tego wpisu dali nam możliwość używania kreatora nowych plansz. Dzięki temu nawet po przejściu całej gry można nieźle bawić się z LogicBall, szczególnie jeśli znamy kogoś, kto również tę grę lubi.

Mobilną łamigłówkę z zieloną kulką w roli głównej spotkacie w Google Play. Jest ona do pobrania za darmo, tak więc nic tylko instalować  i trenować mózg ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button