Project 83113 – platformówka, która ma szansę stać się prawdziwym hitem

Wydawać by się mogło, że aby znaleźć dobrą grę, należy szukać aplikacji w dziale popularnych produkcji. Tymczasem okazuje się, że również i w kategorii „Najnowsze” można znaleźć prawdziwą mobilną perełkę. Na potwierdzenie tej teorii pragniemy przedstawić Wam dzisiaj nową mobilną grę o nazwie Project 83113, która ma – według nas – szansę stać się prawdziwym hitem dostępnym na smartfony z iOS-em i Androidem.

Gra opisywana przez nas w tym wpisie pojawiła się w sieci dokładnie 18 czerwca. Wprawdzie do tej pory nie może pochwalić się bardzo dużą ilością pobrań, ale wydaje nam się, iż wkrótce taki stan rzeczy może ulec zmianie. Dlaczego? Mamy nadzieję, że sami będziecie w stanie odpowiedzieć sobie na to pytanie po przeczytaniu całej naszej recenzji.

Głównym bohaterem gry Project 83113 jest Belle – różowo-białe, zmutowane stworzonko, które  – jak to zwykle w platformówkach – walczy ze złem, niszcząc po drodze wszystko, co je otacza. O ile sama fabuły produkcji NCsoft Corporation – jak widzicie – nie należy do oryginalnych, o tyle sam sposób rozgrywki już na pewno tak.

Nasza mała postać w każdej z plansz sama dba bowiem o to, by zniszczyć swoich wrogów, nasze zadanie natomiast polega na tym, by poprzez rysowanie odpowiednich gestów zwierzątko o numerze 83113 dostało się szczęśliwe do końca levelu. Jest to na pewno dość niecodzienny pomysł na sterowanie, który może przynieść grze z tego wpisu ogromny sukces.

Poza oryginalnym sterowaniem, na pewno warto w Project 83113 pochwalić też bez wątpienia ładną oprawą graficzną i świetne efekty dźwiękowe, dzięki którym gra w najnowszy produkt studia NCsoft  sprawia naprawdę sporo frajdy.

Kolejnym atutem aplikacji z tego wpisu jest również to, iż jest ona do pobrania z Google Play i AppStore całkowicie za darmo. Nie pozostaje więc nam nic innego, jak zachęcić Was do pobrania aplikacji z Belle w roli głównej :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button