Wimbledon – aplikacja dla nowoczesnych fanów tenisa

Fani tenisa, którzy czytają nasz blog, wiedzą zapewne, że rozpoczął się niedawno wielkoszlemowy turniej Wimbledon. Nie zdają sobie jednak najprawdopodobniej sprawy z tego, iż wraz z rozpoczęciem jednego z ważniejszych turniejów tenisowych świata miała miejsce również premiera oficjalnej aplikacji mobilnej dla wszystkich miłośników tenisa, którzy chcą być na bieżąco nawet wtedy, gdy nie siedzą w domu przed telewizorem.

Wydawać by się mogło, że tworzenie programów tylko i wyłącznie na jeden turniej nie ma większego sensu. Sukces aplikacji stworzonych na Euro 2012, a teraz także Wimbledon pokazuje, że jest zupełnie inaczej. Opisywana przez nas w tym wpisie aplikacja cały czas zajmuje bowiem wysokie miejsce w kategorii „Zyskujących na popularności”, tak samo zresztą było jeszcze kilkanaście dni temu z apką przeznaczoną dla kibiców śledzących na bieżąco poczynania piłkarzy na mistrzostwach Europy.

Mobilne narzędzie Wimbledon zrobiło na nas pozytywne wrażenie niemal od razu. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na bardzo ładny ekran główny, który jest czytelny i znajdują się w nim wszystkie opcje potrzebne tenisowemu maniakowi.

Do dyspozycji użytkowników opisywanej przez nas aplikacji zostało oddanych dokładnie dziewięć kategorii. Co bardzo ważne, z każdej z nich korzysta się bezpośrednio w programie, co z pewnością jest jego ogromnym plusem.

Jeśli chodzi o wspomniane przez nas działy, to najważniejsze wydają się być „News” i „Live Scores”. Dzięki nim możemy być na bieżąco z informacjami dotyczącymi Wimbledonu oraz rozgrywanymi w jego ramach pojedynkami.

Na uwagę z pewnością zasługuje też kategoria „Players”. Pozwala ona na przejrzenie sylwetki każdego z tenisistów występujących na tegorocznym wielkoszlemowym turnieju rozgrywanym w Londynie. Informacji o każdym zawodniku jest całkiem sporo. Żaden fan tenisa nie powinien więc narzekać.

Podczas testu aplikacji pozytywnie zaskoczyło nas również pojawienie się w niej działu Multimedia, w której znaleźć można filmiki z Wimbledonu 2012 oraz opcji umożliwiającej słuchanie internetowego radia dotyczącego – oczywiście – bieżących wydarzeń na kortach w stolicy Wielkiej Brytanii.

Program Wmbledon dostępny jest w Google Play całkowicie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button