Contact Whisper – dla tych, którzy lubią dużo wiedzieć o swoich rozmówcach

Zdarzyło Ci się kiedyś, że miałeś kilku Krzysztofów Nowaków zapisanych w telefonie i nie wiedziałeś, który dokładnie dzwonił do Ciebie godzinę temu? A może miałeś kiedyś rozmowę kwalifikacyjną z prezesem pewnej firmy, lecz zapomniałeś jak on się nazywał, a teraz ta informacja jest Ci potrebna? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Cię ciekawa aplikacja „Contact Whisper”, dzięki której będziesz wiedział dużo o swoim rozmówcy jeszcze za nim powiesz „halo”.

„Contact Whisper” to aplikacja polskiej firmy RAW Studio, dlatego zdecydowaliśmy, że warto szczegółowo opisać jej najważniejsze funkcje.

Program stworzony przez naszych rodaków, to nic innego jak narzędzie do zapisywania szczegółów zapisanych w naszym telefonie kontaktów. Dzięki „Contact Whisper” już nigdy więcej nie będziesz więc musiał zastanawiać kim jest owy „Radosław Kowalski”, który właśnie postanowił do Ciebie zatelefonować.

Aplikacja wykorzystuje wbudowane w telefonie zdjęcia kontaktu, a do tego pozwala nam na tworzenie notatek na temat dowolnej osoby. Możemy, między innymi, napisać na w jakiej firmie oraz jakim stanowisku pracuje dana osoba.

Pomyśl tylko, jak będą pozytywnie zaskoczeni Twoi rozmówcy, kiedy nie będziesz ich pytał po raz kolejny o to, czym w jakiej firmie pracują i czym się tam zajmują.

Aplikacja „Contact Whisper” jest dostępna na system operacyjny iOS. Można ją pobrać z AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button