AppSale – promocje w AppStore #64

Na dobry początek weekendu, zapraszam Was na zwiedzanie najlepszych aplikacji, jakie zostały przecenione w tym tygodniu. W dniu dzisiejszym każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno ci, którzy lubią tworzyć notatki na swoich urządzeniach, jak również ci, którzy preferują spędzanie wolnego czasu w grach. Nie zapomnimy również o dzieciach, które w dzisiejszych czasach ciężko jest oderwać od mobilnego sprzętu.

Oto aplikacje, jakie znajdziecie w tym wpisie:  neu.Notes+, Bloxy World, Baldify, Noogra Nuts, oraz Bubble Bang Bang. O ile notatki przydadzą się każdemu, o tyle program o nazwie Baldify nie przypadnie wszystkim do gustu. Aplikacja ,,wyłysiająca” nie spodoba się z pewnością panom, którym włosy na głowie dęba nigdy nie stają… :)

neu.Notes+

Jeżeli interesuje Was aplikacja, która będzie zastępowała Wam szkolny zeszyt, bądź notatnik służbowy, możecie pokusić się o Ney.Notes+. Aplikacja jest obecnie darmowa, a jej możliwości przewyższają wszystkie mi znane darmowe produkty na rynku.

W programie możecie tak naprawdę robić wszystko. Dzięki możliwości pisania odręcznego, użytkownicy mogą pisać i rysować wszystko, co przyjdzie im do głowy. Jeżeli szukacie produktu, który będzie się nadawał na zajęcia, z których wynosicie nie tylko treść, ale też wzory, czy wykresy, aplikacja z tej recenzji sprawdzi się rewelacyjnie.

Macie możliwość zmiany koloru pisanego tekstu, powiększania wybranych obiektów, przesuwania, oraz zaznaczania za pomocą rączki elementów do wycięcia, bądź edytowania. Możecie w każdej chwili przerzucić stronę na następną i zacząć pracę od nowa.

Co lubimy przede wszystkim? Wygodę. Aplikacja jest bardzo ładnie wykonana. Dostęp do wszystkich opcji jest bardzo prosty. Za pomocą rysika można tworzyć dokładne rysunki, a palcem generować tekst. Polecam wszystkim! Przecena z $3,99.

Item not available.

Bloxy World

Nie macie pieniędzy na zakup drogich klocków Lego, bądź macie za mało miejsca w domu na tworzenie wielkich konstrukcji? Z pomocą przychodzi Bloxy World – aplikacja stworzona z myślą o małych architektach.

W grze możecie dobrać dosłownie wszystkie klocki, o jakich Wam się zamarzy. To Wy jesteście twórcami i od Was zależy to, co macie ochotę wybudować. Otrzymujecie pustą planszę i nieograniczoną ilość klocków. Możecie wybierać między wielką paletą kolorów. Dysponujecie wszystkimi kształtami, jakie tylko stworzyło Lego.

Na początku wybierzcie swoją postać i nadajcie jej imię. Wejdźcie na plac budowy i bawcie się w rewelacyjnym świecie klocków 3D. Macie okazję na zmianę ustawień kamery. Dzięki tej opcji, będziecie mogli oglądać swoją budowlę z każdej strony. Aby upuścić klocek w danym miejscu stuknijcie dwa razy w ekran. Jeżeli Wam się odwidzi, wystarczy skorzystać z opcji na dole ekranu.

Chyba nie muszę mówić, jak wielką frajdę sprawiłam swojej chrześnicy, oddając do jej użytku swojego iPada pobraną aplikacją. Nie mogła się oderwać od zabawy. Stworzyła zamek dla swoich lalek (oczywiście różowy). Rewelacja. Przecena z $0,99.

icon
Bloxy World. 3D Blocks For KidsNext is Great Sp z o.o.EducationBezpłatneDownload

 

 Baldify

Zastanawialiście się kiedyś jak będziecie wyglądać z łysą głową. Ten problem niestety już nie dotyczy tylko mężczyzn… Macie jeszcze włosy na głowie? Zróbcie kawał znajomym i wyzerujcie im poziom włosów na głowach ;)

Wasze zadanie ogranicza się do cyknięcia fotki potencjalnej ofierze. Musi obejmować całą twarz. Kiedy będziecie mieć gotowe zdjęcie, poświęćcie kilka sekund na dopasowywanie odpowiednich miejsc na twarzy. Ustalcie dokładnie punkt, w którym są usta, oczy, a także uszy.

Za pomocą jednego przycisku, wygolicie włosy na całej głowie. Możecie podzielić się fotką ze znajomymi za pomocą Facebooka, Twittera, bądź maila. Nie sądzicie, że mała zemsta w takiej formie jest całkiem przyjemna? Szczególnie, jeśli kolega ma łysiejącego tatę… :P

Zdjęcie, jakie otrzymacie będzie ruchome, co oznacza, że po dotknięciu ekranu, postać będzie poruszać głową i wykonywać różne zabawne miny. Jeżeli potraficie się śmiać z siebie, bądź macie wyluzowanych kumpli, przetestujcie apkę. Została przeceniona z $0,99.

icon
Baldify - Go BaldApptly LLCEntertainment4,99 złDownload

 

Noogra Nuts

Co charakteryzuje wszystkie wiewiórki, zarówno te żywe, jak i wirtualne? Miłość do orzeszków! W grze do przejścia mamy trzy tryby. Pierwszy polega na uzyskaniu jak najlepszego wyniku punktowego w ograniczonym czasie (1,5 minuty), drugi polega na zjadaniu orzeszków bez zderzenia się z toczącymi się kulami, trzeci natomiast to survival – musimy przetrwać na planszy tak długo, jak tylko nam się uda.

Wiewiórka nie zjada orzechów z łupinkami. Musi się najpierw pozbyć trudnej do przegryzienia skorupy. Najlepszym sposobem na dokonanie tego trudnego czynu, jest odbijanie orzechów głową. Kiedy na ekran zaczynają spadać orzeszki, poruszaj urządzeniem w taki sposób, aby wiewiórka znalazła się pod nimi. Kiedy nadarzy się okazja, podskocz i zbij skorupę.

Rzadko udaje się za pierwszym razem zniszczyć łupinkę. Najczęściej trzeba ten sam owoc uderzyć dwa, bądź nawet trzy razy. Za każde uderzenie otrzymujemy bonus punktowy. Jeżeli zjemy wnętrze orzeszka, punkty zostają pomnożone.

Nie polecam początkującym trybu survival – z nieba pomiędzy orzeszkami, lecą kamienie. Ciężko jest się utrzymać przy życiu choćby pół minuty. Jeżeli jednak jesteście pewni swoich umiejętności – próbujcie. Przecena z $0,99.

icon
Noogra NutsOren BengigiGamesBezpłatneDownload

 

 Bubble Bang Bang

Co powiecie na zbijanie bąbelków? W grze Bubble Bang Bang zadanie gracza polega na klikaniu w uśmiechnięte buźki. Zależnie od trybu gry, będziecie mieć okazję na zmierzenie się z czasem, walkę o punkty, bądź zabawę bez końca.

Twórcy aplikacji pomyśleli także o najmłodszych i stworzyli zabawę bez konieczności patrzenia na czas, ani punkty. Dziecko może po prostu pykać w ekran i patrzeć jak bąbelki znikają. Klasyczny tryb dla dorosłych jest trudniejszy – trzeba brać pod uwagę wszystkie wspomniane aspekty.

Jeżeli chodzi o poziom zaawansowania w grze, uważam, że każdy, nawet najbardziej początkujący gracz poradzi sobie z kolorowymi kilkami bez żadnego problemu. Miło i przyjemnie.

Podsumowując: jeżeli macie ochotę na dobrą zabawę wśród kolorowych bąbelków, pobierajcie. Gwarantuję, że będziecie w świetnych nastrojach, podobnie jak bohaterowie aplikacji. Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button