Prince Frog – uratuj żabią księżniczkę

Żabie księżniczki najczęściej można spotkać w bajkach dla dzieci, ale nie tylko. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy przedstawić Wam bardzo sympatyczną grę logiczną Prince Frog, w której przyjdzie Wam żabim księciem skakać po listkach w celu uratowania swojej ukochanej. Nie myślcie sobie jednak, że będzie to łatwe zadanie, bo już niejedna osoba tak sądziła i bardzo szybko zmieniła swoje nastawienie.

Opisywana przez nas gra nie należy do skomplikowanych, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jej zasady albo fabułę, o której wspomnieliśmy już we wstępie. Gdy jednak akurat za bardzo nie wiemy, co ze sobą właściwie zrobić, na pewno Prince Frog może uratować nam życie i sprawić, że szybko minie nawet i kilkadziesiąt minut.

Menu aplikacji z żabim księciem w roli głównej jest uproszczone do minimum. Znajdują się w nim bowiem jedynie dwa przyciski. Pierwszy, „Play”, uruchamia rozgrywkę (a dokładniej mówiąc planszę, w której możemy wybrać poziom), natomiast po naciśnięciu drugiego zostajemy przekierowani na stronę, w której możemy pobrać inne mobilne gry. Nie możecie więc nawet liczyć w Prince Frog na jakiekolwiek ustawienia. No może poza wyłącznikiem głosu, który pojawia po lewej stronie planszy podczas rozgrywki.

Jeśli chodzi o zasady gry od Danger Games to sprawa wygląda następująco: dana plansza składa się z kilkunastu listków pływających po wodzie. Gdy sterowana przez nas żaba zeskoczy z jednego z owych listków, ten automatycznie znika. Nasz cel polega natomiast na tym, by usunąć z wody wszystkie listki. Oczywiście, nasz zielony bohater ma pewne ograniczenia ruchowe. Aby skoczyć musi on być zatem odwrócony przodem do danego listka. Jest to spore utrudnienie, przez które z niejednym poziomem trzeba męczyć się kilkakrotnie.

W sumie w Prince Frog do przejścia są 24 levele. Nie jest to jakaś oszałamiająca liczba, dlatego właśnie już na początku napisaliśmy Wam, że grę z tego wpisu powinniście potraktować bardziej jako rozgrywkę na kilkanaście minut.

Jeżeli przyszła Wam ochota na uratowanie żabiej księżniczki, to zapraszamy do Google Play, gdzie można Prince Frog pobrać zupełnie za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button