Betclic i jego aplikacja mobilna – zalety, funkcjonalności i instalacja

Betclic – podobnie, jak każdy inny szanujący się bukmacher w dzisiejszych czasach – swoje usługi świadczy nie tylko stacjonarnie, w formie swojego głównego serwisu internetowego. Dziś kluczowe dla każdego buka jest prowadzenie działalności również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. W naszym dzisiejszym wpisie przyjrzymy się dokładnie tej, która jest oferowana właśnie przez Betclic. Nakreślimy jej główne zalety, wypiszemy podstawowe funkcjonalności oraz krok po kroku wyjaśnimy, w jaki sposób można ją zainstalować.

betclic aplikacja mobilna
Betclic i jego aplikacja mobilna – zalety, funkcjonalności i instalacja

Zalety aplikacji mobilnej bukmachera Betclic

Aplikacja Betclic jest jedną z tych, które wyróżniają się na polskim rynku. Przede wszystkim przenosi założenia serwisu głównego popularnego bukmachera do wersji mobilnej. Można w niej zatem liczyć na czytelność i szybkość działania. Buk wierzy w swoją ofertę i nie stara się jej uatrakcyjnić wieloma grafikami promocyjnymi. Ich brak zastępuje bardzo intuicyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym po aplikacji bardzo łatwo i sprawnie się porusza. Jej największą zaletą jest zatem to, że można na niej polegać – niezależnie od tego, czy na zakład ma się czas, czy chce się go zawrzeć w krótkiej przerwie w pracy.

Funkcjonalności aplikacji mobilnej bukmachera Betclic

Firma Betclic zadbała o to, by stworzyć aplikację kompletną i samodzielną. Z uwagi na to za jej pośrednictwem można zrobić wszystko to, czego można dokonać w głównym serwisie internetowym operatora. Nie mogło tutaj jednak zabraknąć mnóstwa udogodnień i funkcjonalności ekskluzywnych dla użytkowników aplikacji, ale i tych nieekskluzywnych, ale odpowiednio dostosowanych do mniejszych ekranów. Poniżej wypisujemy te najbardziej podstawowe, ale i przydatne przy codziennym użytkowaniu apki.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Powiadomienia push

Stanowią one obecnie absolutną podstawę każdej bukmacherskiej aplikacji mobilnej. Ich bolączką w przypadku wielu bukmacherów są spore opóźnienia w pojawianiu się powiadomień. Betclic poradził sobie z tym problemem, serwując je swoim klientom w sposób niemal błyskawiczny. Powiadomienia spełniają tutaj wiele funkcji, w tym między innymi:

  • zawiadamiają o zmianach w meczach, które obstawiamy, na przykład w sytuacji, w której zmieni się ich wynik;
  • przypominają nam o spotkaniach, które moglibyśmy chcieć obstawiać – nie pozwolą nam zatem zapomnieć o tym, by na nie postawić;
  • informują nas o promocjach i bonusach bukmacherskich, które mogłyby nas interesować.

Co ciekawe, Betclic umożliwia wyłączanie i włączanie poszczególnych rodzajów powiadomień. Jeśli zatem nie chcemy być informowani o bonusach, możemy zrezygnować z tej funkcjonalności.

Szybkie i inteligentne logowanie

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej bukmachera Betclic jesteśmy w stanie zalogować się w sposób błyskawiczny i wykorzystujący najbardziej nowoczesne technologie. Skorzystamy przy tym z czytnika linii papilarnych i skanera naszej twarzy. Jeśli jednak nasze urządzenie nie zostało w nie wyposażone, wciąż będziemy mogli skorzystać z bardziej klasycznego modelu logowania (loginem i hasłem).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wygodne i kompleksowe statystyki

Aplikacja Betclic w znacznym stopniu ułatwia analizowanie kolejnych spotkań sportowych za pośrednictwem rozbudowanych statystyk. W przeciwieństwie do tych prezentowanych przez innych bukmacherów, te tutaj są bardzo dobrze uporządkowane i zorganizowane, a przy okazji dostępne w intuicyjnym miejscu – tuż obok oferty kursowej na konkretne spotkanie sportowe. Statystyki są jeszcze bardziej kompletne w przypadku spotkań rozgrywanych na żywo – wtedy i one są aktualizowane na bieżąco, wraz z przebiegiem konkretnych meczów.

Instalacja aplikacji

Instalacja aplikacji mobilnej bukmachera Betclic przebiega w standardowy sposób – przynajmniej na urządzeniach z wbudowanym systemem operacyjnym iOS. W ich obrębie wystarczy wejść na stronę www.Betclic.pl lub do oficjalnego sklepu z aplikacjami (App Store) i wybrać odpowiednią opcję odpowiedzialną właśnie za instalację. Sytuacja nieco się komplikuje, jeśli posiadamy urządzenie z zainstalowanym systemem Android – o ile nie działa ono w obrębie telefonu lub tabletu marki Huawei. W tej sytuacji możemy bowiem sięgnąć po sklep Huawei AppGallery, z poziomu którego aplikację bezproblemowo zainstalujemy.

Jeśli jednak mamy sprzęt innej marki, ale wciąż bazujący na systemie Android, musimy kombinować. Schemat instalacji prezentuje się następująco:

  1. Zezwalamy na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – pamiętajmy, żeby po instalacji wyłączyć to zezwolenie, dla własnego bezpieczeństwa.
  2. Pobieramy specjalny plik .apk ze strony bukmachera – wejdźmy na nią przez przeglądarkę, wpisując ręcznie jej adres. Aplikacja musi pochodzić z zaufanego źródła.
  3. Uruchamiamy ten plik, na przykład otwierając go z poziomu panelu powiadomień.
  4. Instalujemy i uruchamiamy aplikację – ta powinna już bezproblemowo działać.

Uwaga: pamiętajmy, że Betclic świetnie działa również w obrębie mobilnej przeglądarki internetowej, dostosowując się do niej. Choć wersja ta nie zastąpi aplikacji, może być dobrą alternatywą dla osób, które nie są w stanie tejże zainstalować.

Czy aplikacja mobilna Betclic jest darmowa?

Tak – pobranie, instalacja i korzystanie z aplikacji mobilnej Betclic nie wymaga uiszczania żadnych opłat. Aby jednak czerpać z niej pełnię, musimy zarejestrować się u tego buka (to również jest bezpłatne). Możemy więc korzystać z aplikacji chociażby do celów statystycznych i przygotowawczych. Aplikacja Betclic działa równie dobrze jak STS na telefon czy program Fortuny do typowania meczów na smartfonie.

bonus za darmo sts
Kod promocyjny STS na bonus 29 PLN bez depozytu

W jakich sytuacjach przyda nam się aplikacja mobilna bukmachera Betclic?

Przede wszystkim przy obstawianiu na żywo, w przypadku którego potrafi ona być nieocenioną pomocą. Będziemy mogli po nią sięgnąć również w momencie, gdy przebywamy poza komputerem, a chcemy obstawić długo oczekiwany mecz. Często sięga się po nią chociażby na stadionach, łącząc obstawianie z aktywnym kibicowaniem.

Jaki jest kod promocyjny w Betclic na dodatkowy bonus?

Legalny bukmacher Betclic przygotował dla graczy specjalny kod promocyjny, który dodaje graczom dodatkowe 50 PLN w formie zakładu bez ryzyka Zamiast 500 PLN kod promocyjny „KOD550” daje graczom 550 PLN jako cashback.

Czy można założyć konto u bukmachera Betclic przez samą aplikację?

Oczywiście. Aplikacja mobilna firmy Betclic została zaprojektowana w taki sposób, by pozwalać na korzystanie z pełnej oferty bukmachera i nie uzupełniać, a zastępować jego serwis główny. Za jej pośrednictwem nie tylko zawrzemy zakład, ale też zarejestrujemy się i wpłacimy własne środki, a w razie potrzeby dokonamy ich wypłaty.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button