Ifider – wreszcie dobry, polski program z informacjami

Na polskim rynku aplikacji androidowych brakowało tego typu aplikacji. Do tej pory najlepszym rozwiązaniem spośród wszystkich dostępnych był czytnik RSS, który też nie zawsze sprawdzał się tak, jak byśmy tego oczekiwali. Przed nami aplikacja rozwiązujaca te problemy.

Pierwsze uruchomienie to prośba o założeni e konta w serwisie. Niestety wtedy to będziemy mieli trochę ograniczona swobodę w aplikacji. Po tym pytani jesteśmy o kategorie, które nas interesują. Wybieramy spośród Apple, Android, biznes, sport, muzyka, film, gry, technika, nauka, kuchnia, life style, design, startupy,plotki i po godzinach. Wybieramy co chcemy i przechodząc dalej otrzymujemy od razu potrzebne informacje.

W ustawieniach możemy dodawać serwisy, które również chcemy subskrybować, lecz są to tylko te, które przygotowai dla nas twórcy. Jest ich ponad 100. Niestety jest pewien istotny kłopot – nie możemy dodawać własnych pozycji i RSSów. To ogromna wada.

Warto zwrócić uwagę na bardzo przyjemny wygląd aplikacji oraz prezentację wiadomości. Wszystko opiera się na niesamowicie ostatnio popularnych kafelkach. Do tego dochodzą bardzo fajnie wykonane animacje przekładania kartek. Wszystko to składa się w jedną, bardzo dobrą całość.

Polecamy aplikację właściwie każdemu. Myślę jednak, że przydałby się widżet albo opcja powiadomień, które informowałyby o najważniejszych wydarzeniach oraz informacjach bez konieczności uruchamiania aplikacji.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button