Ceramic Destroyer – prosta, a zarazem bardzo wybuchowa produkcja

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was grę, która dzięki swojej prostocie i dość dobrze zastosowanym w niej efektom potrafi wciągnąć na naprawdę długie godziny. Ceramic Destroyer to przygotowana przez Runner Games produkcja, w której naszym zadaniem jest niszczenie różnego rodzaju ceramicznych figur. Pomysł wręcz banalny, lecz gwarantujemy, że większości z Was przypadnie do gustu.

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, i zresztą wskazuje na to również sama nazwa opisywanej przez nas gry, Ceramic Destroyer to mobilna aplikacja, w której naszym zadaniem jest niszczenie ceramicznych figur przybierających naprawdę przeróżne kształty (nam najbardziej spodobał się Android, ale o tym za chwilę nieco więcej).

Figury niszczy się za pomocą ładunków wystrzelanych z procy, którą naciągamy, regulując tym samym siłę naszego wystrzału. Co bardzo ważne, możliwość uderzania na naprawdę wiele sposobów sprawia, że Ceramic Destroyer nie nudzi się nawet po kilku minutach dobrej zabawy.

Warto oczywiście napisać też o tym, że w aplikacji stworzonej przez studio Runner Games dostępnych jest ponad 120 figur, które musimy zniszczyć. Nam, o czym zresztą pisaliśmy, najbardziej przypadła do gustu figura Androida, choć musimy też przyznać, że chętnie niszczyliśmy również ceramiczną gitarę (nie mamy nic przeciwko temu instrumentowi ani tym bardziej „Andkowi”).

W tytule tego wpisu przywołaliśmy także wybuchową stronę Ceramic Destroyera, dlatego czujemy się zobowiązani, by napisać też o dość realistycznych efektach niszczenia ceramiki. Atutem opisywanej przez nas gry na pewno nazwać można również przyjemne dla ucha dźwięki stojące na naprawdę wysokim poziomie.

Na koniec jeszcze jedna istotna informacja – Ceramic Destroyer jest do pobrania w Android Markecie zupełnie za darmo. Nie pozostaje więc Wam nic innego jak wypróbowanie swoich umiejętności w niszczeniu ceramiki.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button