Pęknięty ekran – aplikacja dobra na wyładowanie emocji

Zastanawiałeś się kiedyś jak Twój znajomy zareagowałby na to, że pękł mu ekran w jego ukochanym smartfonie? A może sam miałeś kiedyś chęć wyładować emocje na swoim telefonie, lecz – z wiadomych względów – ostatecznie zrezygnowałeś z tego pomysłu? W takim razie na pewno spodoba Ci się aplikacja „Pęknięty ekran”.

Aplikacja Broken Screen należy do tych produkcji, które lepiej jest pokazywać niż opisywać jej funkcje. Już sam tytuł wskazuje dokładnie, czego możemy spodziewać się po opisywanym przez nas narzędziu.

Gdybyśmy nie zainstalowali i nie przetestowali opisywanego przez nas programu, najprawdopodobniej nasz wpis skończyłby się po napisaniu góra dziesięciu linijek. Na Wasze szczęście (przynajmniej mamy taką nadzieję) pobraliśmy z Android Marketu „Pęknięty ekran” i sprawdziliśmy, czy faktycznie można nim zrobić kawał jakiemuś znajomemu.

Na samym początku warto napisać o tym, że Broken Screen oferuje pięć efektów pękniętego ekranu. Najciekawiej – według nas – prezentuje się efekt wylanego ekranu, choć na pewno dość efektowna jest również Big Hole, a więc wielka dziura, którą prezentuje screen zamieszczony po prawej stronie tego wpisu.

Co bardzo ważne, podczas korzystania z aplikacji możemy włączyć efekty dźwiękowe oraz wibracje. O ile te drugie raczej nie są konieczne do utrzymania realizmu, to te pierwsze są przygotowane w miarę solidnie i na pewno dodają swego rodzaju dramaturgii w momencie, gdy na oczach znajomego rozbijemy ekran jego ukochanego smartfona.

Niestety, na koniec tego wpisu musimy napisać o jednej wadzie aplikacji Broken Screen, a mianowicie o banerach reklamowych, które na pewno nie są pożądane w produkcjach, które mają wyglądać jak najbardziej realistycznie.

Oczywiście, z racji tego, że wyświetlane są reklamy, Pęknięty Ekran jest dostępny w Android Markecie zupełnie za darmo. Może więc warto wypróbować tę aplikację i sprawdzić, czy któryś z naszych znajomych się nabierze?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button