Write SMS by Voice – dla leniwych maniaków wiadomości tekstowych

Wśród naszych Czytelników na pewno jest przynajmniej kilku maniaków sms-ów, dlatego właśnie postanowiliśmy opisać Wam dość ciekawą aplikację „Write SMS by Voice”, która – jak zresztą sama nazwa wskazuje – umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych bez potrzeby używania klawiatury na naszym smartfonie.

Początkowo dość sceptycznie podchodziliśmy do opisywanej w tym wpisie aplikacji. Na początku, co przyznajemy, pomyśleliśmy, że znowu zainstalujemy program, który kompletnie nie będzie się sprawdzał, a nawet jeśli w ogóle będzie działał, to jedynie wtedy, gdy będziemy operować językiem angielskim. Okazało się jednak, że byliśmy w dużym błędzie.

„Write SMS by Voice” okazał się bowiem doskonałym narzędziem również dla Polaków. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że pisząc sms-a przy pomocy tej aplikacji każde słowo należy dyktować wyraźnie i w miarę powoli, a nie robić to w stylu większości wykładowców polskich uczelni.

Mimo wszystko program stworzony przez ERA Ltda spełnił nasze oczekiwania i pewnie spełni również swoje zadania na wszystkich telefonach sms-maniaków, choć to akurat jest nam dość ciężko stwierdzić, gdyż na pewno nie należymy do osób, które wolą napisać, niż zadzwonić.

Jeśli chodzi o interfejs „Write SMS by Voice”, to na pewno nie powala on na kolana. Jest prosty i ograniczony do kompletnego minimum, ale przecież w tego typu aplikacjach nie wygląd jest najważniejszy, a użyteczność.

Niestety, podczas testu aplikacji dla leniwych fanów wiadomości tekstowych brakowało nam jednej funkcji – wysyłania sms-ów za pomocą głosu. Korzystając z „Write SMS by Voice” nie możecie więc wszystkiego zrobić za pomocą głosu i w pewnym momencie i tak jesteście zmuszeni do wzięcia telefonu w ręce.

Na szczęście autorzy opisywanego przez nas programu udostępni w Android Markecie dwie wersje – płatną i LITE, co pozwala nam na przetestowanie możliwości aplikacji i zdecydowanie się na jej ewentualny zakup.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button